Na początku lutego Wadowickie Centrum Kultury ogłosiło konkurs na inicjatywy lokalne. Wadowiczanie sta
WCK zakończyło konkurs na inicjatywy i zaprasza mieszkańców do głosowania

Na początku lutego Wadowickie Centrum Kultury ogłosiło konkurs na inicjatywy lokalne. Wadowiczanie stanęli na wysokości zadania, zgłaszając ponad trzydzieści pomysłów na projekty do realizacji! WCK prosi o pomoc w wyborze najlepszych i zaprasza do  głosowania!

Projekty na inicjatywy lokalne niejednokrotnie pojawiały się w ofercie Wadowickiego Centrum Kultury.  Dzięki nim, instytucja wielokrotnie miała możliwość realizacji wydarzeń, które wynikały z bezpośrednich potrzeb mieszkańców. Tak też było i tym razem. Idea „Szukamy inicjatywy” jest skierowana przede wszystkim do osób, które mają pomysły i chęć do działania ale brakuje im środków na ich realizację.

Do tegorocznej edycji przesłanych zostało ponad trzydzieści projektów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Spośród wszystkich poprawnie wypełnionych projektów, komisja powołana z pracowników WCK, wybierze te które zostaną sfinansowane i zrealizowane wspólnie z ich pomysłodawcami.  Ale to nie wszystko! Aby dać mieszkańcom możliwość wpływu na to co dzieje się w Wadowicach, WCK pozwoli aby jeden z projektów został wybrany przez lokalną społeczność.

Jesteśmy zaskoczeni tym, że aż tyle osób odpowiedziało na naszą prośbę i postanowiło podzielić się swoimi pomysłami. Zaproponowane wydarzenia są na tyle ciekawe i różnorodne, że wybór może okazać się bardzo trudny. Dlatego liczymy na pomoc internautów – mówią pracownicy WCK.

Na profilu Facebookowym Wadowickiego Centrum Kultury pojawiło się głosowanie. WCK zachęca, aby po zapoznaniu się z projektami dostępnymi na stronie, internauci oddawali głosy na te, w których chcieliby wziąć udział. Projekt z największą liczbą głosów zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku!

(AG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.