WCK znalazło rozwiązanie na wznowienie żywego kontaktu ze swoimi odbiorcami. Animatorki WCK przygotowa
WCK przygotowało ofertę wyjazdową warsztatów. Proponują, żeby zaprosić ich do siebie!

WCK znalazło rozwiązanie na wznowienie żywego kontaktu ze swoimi odbiorcami. Animatorki WCK przygotowały ofertę warsztatową, którą są gotowe zrealizować w szkołach i przedszkolach na terenie Gminy Wadowice. Może warto zaprosić ich do siebie?

Warsztaty prowadzone przez animatorki Wadowickiego Centrum Kultury zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci oraz ich rodziców. Z uwagi na obowiązujące od dłuższego czasu obostrzenia, zajęcia dla najmłodszych odbywające się w centrum kultury zostały wstrzymane. WCK, chcąc wznowić warsztaty oraz wprowadzić dzieci w świat kultury, kina i muzeum, przygotowało ofertę, która realizowana będzie w okolicznych szkołach i przedszkolach.

Tęsknimy za żywym kontaktem z naszymi odbiorcami i dzieciakami, które przychodziły na nasze zajęcia. Właśnie dlatego zdecydowałyśmy się na przygotowane specjalnych warsztatów, które jesteśmy gotowe zrealizować poza murami naszego budynku – mówią animatorki z domu kultury.

Każdy z filarów Wadowickiego Centrum Kultury przygotował po dwie propozycje, które najlepiej oddają charakter danego miejsca. Dzięki temu dzieci, nawet mimo braku możliwości osobistego odwiedzenia instytucji, będą mogły dowiedzieć się jak funkcjonuje dom kultury, kino i muzeum i co ciekawego można tam robić. Ale to nie wszystko! Pracownicy WCK mogą przygotować także zajęcia na zaproponowany przez nauczyciela temat.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie Wadowickiego Centrum Kultury (https://wck.wadowice.pl/zapros-nas-do-siebie/)

(MM)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.