Jeszcze tylko do piątku (19.02) można zgłosić chęć wzięcia udziału w jarmarku wielkanocnym na wad
Kończy się nabór wystawców do jarmarku wielkanocnego

Jeszcze tylko do piątku (19.02) można zgłosić chęć wzięcia udziału w jarmarku wielkanocnym na wadowickim rynku. Jak w poprzednich latach będzie można znaleźć tutaj tradycyjne jadło, wyroby lokalnych rękodzielników czy miody i produkty pszczelarskie z okolicznych pasiek.

Trwa nabór wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w tradycyjnym jarmarku poprzedzającym okres wielkanocny na wadowickim rynku. Planując świąteczne zakupy warto pomyśleć o odwiedzeniu jarmarku, gdzie na urokliwych stoiskach od piątku 26 marca kilkunastu wystawców będzie oferować swoje produkty. Wśród nich z pewnością nie zabraknie okolicznościowego rękodzieła i pysznych regionalnych specjałów. Jarmark potrwa aż do 1 kwietnia, a domki handlowe otwarte będą codziennie w godzinach od 10:00  17.00.

Zapraszamy chętnych wystawców do wypełnianie kart zgłoszeń. Jednocześnie prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami naboru. W tegorocznej edycji wydarzenia będą mogli wziąć udział Wystawcy, którzy spełnią wszystkie wymogi określone Regulaminem Jarmarku: prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia, przedstawienie fotografii oferowanych produktów oraz złożenie podpisanej klauzuli informacyjnej RODO – informuje Urząd Miejski w Wadowicach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Komplet niezbędnych dokumentów można otrzymać i wypełnić w Urzędzie Miejskim w Wadowicach (Biuro Obsługi Mieszkańca, pokój 7) lub pobrać z jego strony.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.