Biblioteka Publiczna w Tomicach przygotowała dla czytelników książkowe wyzwanie na rok 2021! Jakie?
Czytelnicze wyzwanie. Kto się przyłączy?

Biblioteka Publiczna w Tomicach przygotowała dla czytelników książkowe wyzwanie na rok 2021! Jakie?

Nowy rok, nowe wyzwania czytelnicze! Biblioteka Publiczna w Tomicach wraz z filiami przygotowała dla swoich czytelników całoroczne wyzwanie książkowe. O co dokładnie chodzi ?

Przede wszystkim, żeby czytać więcej oraz próbować poznawać gatunki literackie, po które na co dzień nie sięgamy. Wyzwanie rozpoczyna się od lutego i potrwa do grudnia. Na każdy miesiąc zostało wyznaczone inne zadanie „Przeczytaj książkę…”. Osoby, które przeczytają wszystkie książki z listy, pod koniec roku zostaną nagrodzone małą niespodzianką.

Chętnych prosimy o wydrukowanie załączonej poniżej listy (w naszych Bibliotekach też możecie ją dostać). Przy okazji wypożyczeń w danym miesiącu, będziemy potwierdzać wykonanie zadania. Kto się podejmie? – zachęca biblioteka.

Przyłączycie się?

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Marek 2021-01-16 20:45
Proponuję zacząć od ATLANTYDA Iluzja autora Imanuel Alex Nowicki.

Piszą , że to analiza czym jest czas i jaka jest jego natura .
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.