Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach z uwagi na obostrzenia związane z epidem
Ferie w papieskim muzeum. Zobaczcie, co przygotowano

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach z uwagi na obostrzenia związane z epidemią Covid-19 nadal pozostaje zamknięte dla zwiedzających. Mimo to, w związku z nadchodzącymi feriami zimowymi dla dzieci,  zapraszają do wspólnej zabawy.

W okresie od 4 do 15 stycznia 2021 roku, na stronie internetowej www.domjp2.pl/gra dostępna będzie aplikacja z interaktywnymi grami i zadaniami dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Każdego dnia ferii (z wyłączeniem weekendów) zostanie odblokowana jedna interaktywna gra, której pomyślne przejście pozwoli na pobranie tzw. „drukowanki” – karty z dodatkowymi zadaniami do wykonania razem z rodzicami, bez konieczności uruchamiania komputera.

Naszym celem, jest oderwanie dzieci od komputerów i zachęcenie do spędzania wolnego czasu wspólnie z rodzicami, rodzeństwem lub dziadkami. Strona internetowa zawiera również element loterii – każdego dnia, poprzez zakręcenie specjalnie przygotowanym kołem jest szansa na wygranie drobnych nagród! – informuje Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach.

Aplikacja nawiązuje tematycznie do wydanej przez muzeum książki dla dzieci autorstwa Marcina Kobierskiego „Przygoda w wadowickim Muzeum, czyli 100 listów do Jana Pawła II”. Jej bohaterem jest Maks, który zagubiony podczas szkolnej wycieczki odkrywa tajemnice wadowickiego Muzeum i poznaje życiorys Karola Wojtyły. Na stronie internetowej znajdzie się również link do słuchowiska, dla tych którzy chcieliby poznać historię Maksa, a nie kupili jeszcze naszej książki.


(MM)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-6 #1 Omek 2020-12-31 15:46
To nie o tym Janie Pawle cała Polska zaczęła mówić "Bestia z Wadowic"?
Cytować
-9 #2 degolado 2020-12-31 18:20
Pozdrawiam Was, obroncy mojego najlepszego przyjaciela Karola Wojtyły, wasz zwyrodnialec Degolado
Cytować
+8 #3 fan wadzy 2020-12-31 19:05
Cytuję Omek:
To nie o tym Janie Pawle cała Polska zaczęła mówić "Bestia z Wadowic"?

Może nie cała Polska, tylko kilku, którzy kreują tą czarna propagandę chłopakowi z Wadowic i garstki bezrozumnych, którym wydaje się, że jak nabyli umiejętność czytania i pisania, to już potrafią myśleć. Czego przykłady już widać powyżej...
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.