Noc Horrorów w październikowym repertuarze Kina Centrum w Wadowicach to już tradycja. W tym roku, ze w
Noc Horrorów w dwóch turach

Noc Horrorów w październikowym repertuarze Kina Centrum w Wadowicach to już tradycja. W tym roku, ze względu na obostrzenia, odbędą się dwa maratony filmowy, aby wszyscy chętni widzowie mogli wziąć udział w wydarzeniu.

W piątek (30.10) oraz w sobotę (31.10) w nocnych godzinach odbędzie się lubiana przez wadowicką publiczność Noc Horrorów. Tegoroczny maraton filmowy odbędzie się w dwóch turach, tak aby zapewnić bezpieczne odległości dla widzów, a jednocześnie nie ograniczać miejsc dla chętnych widzów.

Podczas Nocy Horrorów wyświetlone zostaną dwa filmy – „Gniazdo zła” oraz „Slasherman”. Pierwszy z nich swoją polską premierę będzie miał właśnie w piątek (30.10). „Gniazdo zła” to historia Samuela, który jest sparaliżowanym chłopcem, mieszkającym z matką Eleną w odciętej od świata willi. Dorasta pod czujnym okiem troskliwej, lecz surowej rodzicielki, która zabrania mu pod żadnym pozorem opuszczać mury domu. Życie w willi jednak zmienia się, gdy dochodzi do szeregu dziwnych i niepokojących wydarzeń. „Slasherman” z kolei opowiada historię Todda, cenionego autora serii komiksowych horrorów pod wymownym tytułem Slasherman, które bazują na poczynaniach prawdziwego seryjnego mordercy. Gdy przychodzi czas, by finalizować popularną serię, rysownik postanawia odwiedzić rejony, w których grasowała jego psychopatyczna muza.

Bilety w cenie 20 złotych można dostać w sekretariacie WCK, kasie kina lub poprzez stronę internetową: https://wck.wadowice.pl. Wstęp od 15 roku życia.

Seanse w Kinie Centrum odbywają się zgodnie z wytycznymi wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia.

(AŻ)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Gość 2020-10-26 17:51
Zamiast inwestować w budujące kino rodzinne to promowany jest syf w formie seryjnego mordercy...
Cytować
-3 #2 A. 2020-10-26 18:53
No przecież można iść z rodziną :)
Cytować
-8 #3 Maciej 2020-10-26 23:25
Powiedzcie proszę tym ludziom na ulicy że zasłona dymna w postaci aborcji jest wywołana aby zakryć totalne odebranie naszej wolności, by jeszcze bardziej podzielić nas Polaków Z całym szacunkiem do demonstrantów, też walczycie o prawo do decydowania o sobie, a w efekcie to kobieta będzie żyła ze skutkiem swojej decyzji. Rozumiesz? Ustawy w tym czasie przepychane przez sejm dotyczą NAS wszystkich obowiązek szczepień wszystkich bez wyjątku, eksperymentalny mi szczepionkami - ustawowy brak odpowiedzialnoś ci ci lekarzy i urzędników za błędy medyczne i ofiary na ich skutek - przymuszanie przy pomocy wojska i policji do procedur medycznych - ograniczenie wolności, swobód i podstawowych praw człowieka
Cytować
+1 #4 Dominika 2020-10-28 16:25
Ludzie przestańcie wciskać tematy polityczne nawet pod repertuarem kina! No kurde!!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.