Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy, papieski koncert, przygotowany przez lokalnych muzykó
WCK zaprasza na koncert papieski

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy, papieski koncert, przygotowany przez lokalnych muzyków i artystów.

W piątek (16.10)  o godzinie 19:00 w sali kameralnej WCK odbędzie się ostatni koncert w ramach projektu „Recepta na kulturę”, tym razem będzie to koncert papieski.  Podczas wydarzenia, lokalni muzycy i artyści zaprezentują utwory związane z Janem Pawłem II, a Joanna Jucha – aktorka pochodząca z Wadowic przedstawi publiczności poezję Karola Wojtyły.

Darmowe wejściówki są do odebranie w sekretariacie Wadowickiego Centrum Kultury. Liczba miejsc ograniczona. Koncert będzie zrealizowany przy zachowaniu aktualnych przepisów sanitarnych.

Koncert organizowany jest w ramach projektu „Kultura w sieci” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury. W ramach projektu odbyły się już trzy koncerty: jazzowy, reggae oraz polskiej muzyki rozrywkowej.

(AŻ)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.