Mieszkańcy i turyści przecierają oczy: na wadowickim rynku przechadza się postać jak żywo przypomin
Mieszkańcy i turyści przecierają oczy: po rynku przechadza się... papież

Mieszkańcy i turyści przecierają oczy: na wadowickim rynku przechadza się postać jak żywo przypominająca sylwetkę papieża św. Jana Pawła II. Wzruszenia nie ukrywają zwłaszcza starsi ludzie. O co chodzi?

Mieszkańcy i turyści przecierają oczy: na wadowickim rynku przechadza się postać jak żywo przypominająca sylwetkę papieża św. Jana Pawła II. Jak informują nas mieszkańcy, można było ją zobaczyć późnym wieczorem w poniedziałek (5.10) a także od wtorkowego (6.10) ranka. Wzruszenia nie kryją zwłaszcza starsi mieszkańcy, bo dla niektórych z nich jest to widok łapiący za serce.

O co chodzi? W Wadowicach kręcone są ujęcia do wideo na telebim w charakterze wspomnień, które będą prezentowane podczas koncertu organizowanego 18 października od godziny 17:00 na wadowickim rynku wspólnie  przez TVP, gminę oraz papieskie muzeum z okazji setnych urodzin Karola Wojtyły. Producentem koncertu jest firma SOS Music, która jest producentem zewnętrznym dla Telewizji Polskiej i Telewizji Polsat.

Narratorem widowiska będzie Artur Żmijewski, a zaśpiewają GOLEC UORKIESTRA, Łukasz Zagrobelny, Mateusz Ziółko, Maciej Miecznikowski, Halina Mlynkova, Kasia Moś, Janusz Radek, ARKA NOEGO OFFICIAL, Mała Armia Janosika oraz Śpiewająca Siostra Cristina z The Voice Italia.

Całość będzie transmitowania w TVP. Niestety ze względu na obostrzenia związane z wprowadzeniem powiatu wadowickiego do żółtej strefy, na żywo, na płycie rynku widowisko będzie mogła obejrzeć ograniczona liczba widzów.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+12 #1 Jaro 2020-10-06 12:50
A 18.10 będzie strefa czerwona.
Cytować
+31 #2 Laki Płaszczyca 2020-10-06 13:03
Czy poseł Filip Kaczyński zdążył już sobie z nim selfiaka strzelić na fejsbunia?
Cytować
+4 #3 JBB 2020-10-06 15:55
Cytuję Jaro:
A 18.10 będzie strefa czerwona.

w TVPis Czerwona Strefa nie obowiązuje!
Cytować
+2 #4 1978 2020-10-06 21:03
Czyli obejrzy je maksymalnie 100 osób. Pewnie same vipy + ich ochrona
Cytować
+2 #5 pff 2020-10-06 21:06
Cytuję Laki Płaszczyca:
Czy poseł Filip Kaczyński zdążył już sobie z nim selfiaka strzelić na fejsbunia?


Pewnie nie, ale na pewno opowie o tym w najbliższym programie TVP INFO.
Cytować
+1 #6 Rośliny 2020-10-07 22:16
Cytuję Laki Płaszczyca:
Czy poseł Filip Kaczyński zdążył już sobie z nim selfiaka strzelić na fejsbunia?


Lepsze to niż jeżdżenie na rowerku i kablowanie na mieszkańców swojego miasta...
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.