Lokalni artyści, największe polskie przeboje, kameralna atmosfera to idealny przepis na początek weeke
Kolejny Koncert Przy Lampce. WCK zaprasza na występ lokalnych artystów

Lokalni artyści, największe polskie przeboje, kameralna atmosfera to idealny przepis na początek weekendu. Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na lubiany cykl koncertów „Przy Lampce”.

W piątek (18.09) o godzinie 19:00 w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury wystąpią lokalni artyści, którzy wykonają największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej. Koncert jest trzecim, przedostatnim wydarzeniem w ramach projektu „Recepta na kulturę”, na który WCK otrzymało dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury z programu „Kultura w sieci”.

Wstęp na koncert jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona tylko do 80, ze względu na konieczność dostosowania się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Na scenie w piątek wystąpią:  Angelika Kot, Bogumiła Kowalczyk, Lena Czechowicz, Daniel Najbor oraz zespół w składzie: Krzysztof Odrobina, Maciej Gruchacz, Kosma Kalamarz, Michał Dziewiński.

(JS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.