Już po raz czwarty  odbędzie się IV Piknik Organizacji Pozarządowych, tym razem pod hasłem „Razem
Po raz czwarty Piknik Organizacji Pozarządowych. Zobaczcie co przygotowano!

Już po raz czwarty  odbędzie się IV Piknik Organizacji Pozarządowych, tym razem pod hasłem „Razem mimo dystansu” organizowany przez Stowarzyszenie Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie we współpracy z gminą Wadowice. Zobaczcie co przygotowali!

W niedziele 20 września w Parku Miejskim w Wadowicach  odbędzie się IV Piknik Organizacji Pozarządowych „Razem mimo dystansu” organizowany przez Stowarzyszenie Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie we współpracy z gminą Wadowice. Mimo szczególnych okoliczności na zaproszenie organizatorów odpowiedziało wiele znanych już z wcześniejszych edycji pikniku organizacji, ale też i całkiem nowe jak Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, Stowarzyszenie „Rozbujajmy towarzystwo”, Stowarzyszenie „Cives Conscii”. Atrakcji nie zabraknie dla nikogo: warsztaty, pokazy, występy, degustacje i różne konkursy.

Aby zachęcić odwiedzających piknik mieszkańców do poznania bliżej organizacji Stowarzyszenie WIO jak co roku przygotowało konkurs w formie Questu, w którym do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród, w tym główna odkurzacz bezprzewodowy nowej generacji marki Electrolux, kamera sportowa, trymer marki Philips Series 7000, vouchery, bilety wstępu do lokalnych parków rozrywki i na przejażdżki Ciuchcią Szlakiem Karola Wojtyły, gaśnice Ogniochron, powerbanki, pendrive, torby eko, art. dla dzieci i młodzieży, słodycze z ZPC „Skawa” Wadowice czy napoje od firmy Maspex.

W programie m.in. pokaz baristyczny, gotowanie flaków, pokaz mistrzów BMX Klubu sportowego Aquilla, pokaz szermierczy „Szpady” Wadowice i sztuki samoobrony i MDS Seido Karate, pokaz prawidłowego chodzenia z kijami Nordic Walkind i spacer z certyfikowanym instruktorem, turniej szachowy z „Wieżą Wadowuce”, I Turniej pasterski Stowarzyszenia Agrado, występy w formule TED i wiele innych.

Nowością będą również występy dwóch kapel, na scenie parku wystąpi zespół z Krakowa „Bez reszty” oraz lokalny zespół „Fausz”.

Każde stoisko oraz wejście i wyjście na teren pikniku będzie wyposażone w płyny dezynfekujące, organizatorzy przeprowadzą wydarzenie w rygorze sanitarnym.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.