Urząd Miejski wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Wadoviana” zapraszają na występy orkiestr OSP z Choczni
Przed nami finałowy koncert projektu „Muzyczne Wadowice”

Urząd Miejski wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Wadoviana” zapraszają na występy orkiestr OSP z Choczni i Kleczy oraz Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Andrychów” w Parku Miejskim w Wadowicach. To już ostatni, finałowy koncert cyklu „Muzyczne Wadowice”.

W niedzielę (13.09) od godziny 15:00 Urząd Miejski wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Wadoviana” zapraszają na występy orkiestr OSP z Choczni i Kleczy oraz Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Andrychów” w Parku Miejskim w Wadowicach. Koncert będzie już czwartym wydarzeniem w ramach projektu „Muzyczne Wadowice” – cyklu letnich koncertów na wadowickim rynku oraz w Parku Miejskim w Wadowicach.

 W muszli koncertowej posłuchamy koncertów dwóch orkiestr dętych – OSP Chocznia oraz OSP Klecza, które zagrają dla nas standardy muzyki klasycznej, filmowej i rozrywkowej.

Również w muszli koncertowej wystąpi Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Andrychów”. Zespół powstał w 1997 roku z inicjatywy Pani Zofii Wanat, pod patronatem Urzędu Miejskiego w Andrychowie. Początkowo jako zespół dziecięcy, działał przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Andrychowie. Zespół prezentuje wysoki kunszt artystyczny a zarazem spontaniczność i humor czym zapewnia sobie sympatię i uznanie widowni. Obecnie działa przy Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Grupa ma na koncie liczne występy w kraju i za granicą, m.in. w Niemczech, Czechach i na Słowacji.

Impreza odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.