WCK po raz szósty na przestrzeni minionych 25 lat zaprasza na przekrojową wystawę plastyczną „Wadow
Wystawa Wadowickiego Środowiska Artystycznego już w październiku. Zostały ostatnie dni na zgłoszenia!

WCK po raz szósty na przestrzeni minionych 25 lat zaprasza na przekrojową wystawę plastyczną „Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020”. Do 14 września amatorzy sztuk plastycznych oraz profesjonaliści związani z Wadowicami mogą zgłosić swoje prace. Wernisaż wystawy odbędzie się  9 października.

Wadowickie Środowisko Artystyczne to zbiorowa wystawa prac artystów związanych z Wadowicami. Co pięć lat Wadowickie Centrum Kultury zaprasza twórców do dzielenia się swoimi dokonaniami z różnych dziedziny sztuki. W poprzedniej edycji, do udziału w wystawie zgłosiło się aż pięćdziesięcioro artystów - malarzy, rzeźbiarzy, rysowników, grafików, a w latach późniejszych również fotografików.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich twórców, zarówno „weteranów” naszych wystaw jak i tych, którzy dotąd mieli mało okazji do publicznej prezentacji swojej twórczości lub nie mieli jej wcale. Naszym pragnieniem jest pokazanie różnorodności technik, stylów oraz sposobów interpretacji sztuki. Pragniemy też dać możliwość zaprezentowania swojego dorobku ludziom młodym, ich artystycznej wizji współczesnego świata – mówią pracownicy WCK.

Wystawa będzie wspaniałą okazją do zaprezentowania swoich prac oraz dorobku artystycznego, ale także stworzy możliwość wzajemnego poznania oraz integracji środowiska twórców związanych z Wadowicami.

Warunki udziału w wystawie oraz formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej Wadowickiego Centrum Kultury. Prace można dostarczać do 14 września. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 730 258 019.

(JS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.