Centrum Kultury Sportu i Wypoczynku w Kalwarii Zebrzydowskiej jak co roku na jesień rozpoczyna nowy sezo
Nowy sezon zajęć w domu kultury w Kalwarii

Centrum Kultury Sportu i Wypoczynku w Kalwarii Zebrzydowskiej jak co roku na jesień rozpoczyna nowy sezon warsztatów, spotkań i treningów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferta zajęć jest bardzo bogata, a ceny za uczestnictwo atrakcyjne. Nabór  trwa do końca września.

Centrum Kultury Sportu i Wypoczynku w Kalwarii Zebrzydowskiej przygotowało na nowy sezon (październik 2020 – czerwiec 2021) program dla dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów. Zajęcia odbywają się regularnie i rozwijają różnego typu umiejętności, poszerzają wiedzę i poprawiają sprawność fizyczną. Udział w zajęciach jest płatny, ale opłaty są bardzo przystępne, dużo niższe niż w firmach komercyjnych.

Dzieci i młodzież: plastyka, taniec – jazz, taniec – migotki, taniec – hip-hop, zumba kids junior i zumba kids, balet, astronomia, warsztaty filmowe, Uniwersytet Dziecięcy, Klub Małego Podróżnika, warsztaty teatralne, ceramika, warsztaty animacyjno-logopedyczne, nauka śpiewu i gry na instrumentach, robotyka, warsztaty minecraft, programowanie.

Dorośli: tai-chi, joga, aerobik, tabata, BPU (brzuch-pośladki-uda), fitness dance, pilates, warsztaty fotograficzne, warsztaty teatralne, ceramika

Seniorzy: Uniwersytet Trzeciego Wieku (udział w zajęciach jest bezpłatny).

Szczegółowych informacji o zajęciach udzielają pracownicy Centrum Kultury w godzinach pracy biura. Cały program wraz z opisami, kosztami uczestnictwa i kartami zgłoszeniowymi został opublikowany na stronie internetowej www.ckstkalwaria.com.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.