Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza do udziału w siódmej odsłonie
Papieskie muzeum zaprasza do akcji „Z Lolkiem do szkoły – GO!”

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza do udziału w siódmej odsłonie akcji społecznej, zatytułowanej tym razem „Z Lolkiem do szkoły – GO!”.

W jubileuszowym roku 100-lecia urodzin Karola Wojtyły – Jana Pawła II, akcję papieskie muzeum che skierować do dzieci i młodzieży posiadających unikatowe i rzadko spotykane pasje, talenty i zainteresowania. Zmiana dotychczasowej formuły projektu ma na celu zaktywizowanie młodych ludzi w pielęgnowaniu szczególnych i rzadko spotykanych talentów oraz wskazanie możliwości wykorzystania swych pasji w kształtowaniu przyszłości – w tym zawodowej. Organizator chce jednocześnie zwrócić uwagę na rozmaite problemy – w tym materialne – niejednokrotnie utrudniające młodym ludziom rozwój wspomnianych zainteresowań oraz ograniczające wykazywaną przez nich  wytrwałość i determinację w dążeniu do ich realizacji.

Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat (również osoby, które w tym roku już ukończyły 18 lat), zamieszkałych na terenie powiatu wadowickiego – informuje nas Magdalena Maślona z Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach.

By wziąć udział w akcji należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej muzeum: http://www.domjp2.pl i wysłać go do organizatora. Zalecamy, by do zgłoszenia dołączyć również krótki film lub zdjęcie prezentujące rezultaty posiadanej pasji, talentu lub zainteresowania. Rejestracji można dokonywać w terminie 28 lipca – 24 sierpnia.

W przypadku uczestników niepełnoletnich, formularz zgłoszeniowy wypełniają rodzice/opiekunowie prawni.

Oceny zgłoszeń dokona komisja powołana przez organizatora. Wskaże ona 10 osób, którym zostanie wręczone wsparcie rzeczowe, służące rozwojowi zainteresowań, odpowiadające rzeczywistemu zapotrzebowaniu wskazanemu przez uczestników w formularzu zgłoszeniowym.

Szczegóły projektu określa Regulamin, z którym można zapoznać się na stronie muzeum: https://domjp2.pl/2020/07/28/lolkiem-szkoly-go-zglos-sie/
(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Mistrz z Sydney 2020-07-31 02:30
A cóż to się dzieje na tej stronce? W logo papiez i krzyz a tu zero odzewu że strony katolickiej części odwiedzających? Może logo trzeba zmienić?
Czy to już jakaś moda? Coś czuję że te nieszczęsne 49% takie tematy nie interrsuja. Może trzeba coś o rzucaniu teczowym piachem popisać? :)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.