Jeśli wasze pociechy nie mają jeszcze planów na drugi tydzień sierpnia, to nie może ich zabraknąć
WCK ma jeszcze wolne miejsca na Tydzień Kreatywnych Odkrywców z Fabryką Kreatywności

Jeśli wasze pociechy nie mają jeszcze planów na drugi tydzień sierpnia, to nie może ich zabraknąć na zajęciach z Fabryką Kreatywności w WCK. Są jeszcze wolne miejsca!

Lipcowy tydzień cieszył się ogromnym zainteresowaniem u najmłodszych, a w sierpniu na miłośników zabaw i eksperymentów czeka jeszcze więcej atrakcji.

Tym razem WCK zaprasza od 10 – 14 sierpnia na Tydzień Kreatywnych Odkrywców. Podczas tygodniowych, 3 – godzinnych spotkań, dzieci w wieku 6 – 8 (godz. 9:00 – 12:00) i 7 – 11 lat (godz. 13:00 – 16:00) będą wykonywać m. in.: własne, oryginalne wzory na torbach płóciennych, ozdobią odlew gipsowy dłoni, wezmą udział w warsztacie “Genetyka – tajemnice kodu DNA”, będą programować swojego własnego robota z pomocą zestawów Lego WeDo 2.0 i tabletów. Dzieci stworzą swój ogród w szkle,  zobaczą hodowlę hydroponiczną fasoli, rośliny owadożerne, a także wykonają doświadczenia “chemiczny ogród” oraz “lewitujący pyłek”. To tylko część atrakcji przygotowanych przez kreatywnych animatorów z Fabryki Kreatywności.

Koszt tygodniowych zajęć wynosi 200 złotych. Bilety do nabycia w sekretariacie WCK oraz poprzez stronę  internetową www.wck.wadowice.pl. Szczegółowy opis każdego dnia zajęć dostępny na stronie WCK.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 aktywista popis 2020-07-28 11:00
popatrzcie na te biedne dzieci w kagancach na buziach -macie popis ktory chce wykonczyc polakow ,dzialaja na zlecenie mafij chazarskiej ,obudzie sie
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.