Wadowickie  Centrum Kultury i Wydział Promocji Gminy Wadowice zapraszają na kolejny seans kinowy w ram
Kolejny seans kinowy przed muszlą w parku

Wadowickie  Centrum Kultury i Wydział Promocji Gminy Wadowice zapraszają na kolejny seans kinowy w ramach Kina Nocnych Parków.

Wadowickie  Centrum Kultury i Wydział Promocji Gminy Wadowice zapraszają w piątek (24.07) o godzinie 21:00 na kolejny seans przed muszlą koncertową w Parku Miejskim w Wadowicach w ramach Kina Nocnych Parków. Wstęp bezpłatny!

Tym razem widzowie zoaczą komedię romantyczną „Teraz albo nigdy” z Jennifer Lopez w reżyserii Petera Segala. Maya (Jennifer Lopez) pracuje w supermarkecie. Zasługuje na awans, jednak brak odpowiedniego wykształcenia uniemożliwia jej rozwój zawodowy. Pewnego dnia ktoś dzwoni do kobiety z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną do pracy w wielkiej korporacji. Okazuje się, że znajomy sfałszował życiorys bohaterki, wpisując w nim cenioną uczelnię, światowe kontrakty i sukcesy. Maya otrzymuje kierownicze stanowisko. Kobieta próbuje odnaleźć się w firmie, z nową tożsamością. Wkrótce przeszłość się o nią upomni w najmniej oczekiwany sposób.

Seans odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Widzowie mogą pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia / Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa, co zostanie umożliwione odpowiednim wyznaczeniem przez organizatora miejsc.

Maseczki w Kinie Nocnych Parków są obowiązkowe!

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.