Koncert plenerowy „Jazz w Parku”, ze względu na niestabilne warunki pogodowe odbędzie się w sali k
Jazz w Parku jednak w sali kameralnej WCK

Koncert plenerowy „Jazz w Parku”, ze względu na niestabilne warunki pogodowe odbędzie się w sali kameralnej WCK. Będzie to pierwszy z czterech koncertów nawiązujących do festiwali i wydarzeń muzycznych organizowanych lub współorganizowanych przez WCK.

W piątek (3.07) o godzinie 19:15 w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury u usłyszymy standardy jazzowe w wykonaniu zespołu w składzie: Joanny Smajdor, Marcina Jajkiewicza, Leszka Szczerby, Krzysztofa Odrobiny, Macieja Gruchacza, Kosmy Kalamarza i Michała Dziewińskiego. To będzie pierwszy z czterech koncertów organizowanych w ramach projektu „Recepta na kulturę” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury z programu „Kultura w sieci”. Koncert miał odbyć się w Parku Miejskim w Wadowicach, jednak ze względu na niestabilne warunki pogodowe został przeniesiony do WCK

Kolejny koncert usłyszymy 21 sierpnia  i będzie nawiązywał repertuarowo do znanego i lubianego festiwalu „Reggae Most”. Wydarzenie zostanie zorganizowany z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych następne koncerty również mogą zostać przeniesione do sali kameralnej. Wstęp na koncert jest bezpłatny, a liczba widzów ograniczona.

Wszyscy ci, którzy nie będą mieli okazji w nim uczestniczyć mogą obejrzeć retransmisję w Internecie na profilu Facebookowym oraz YouTube Wadowickiego Centrum Kultury.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.