Na koncert „Jazz w Parku” zaprasza Wadowickie Centrum Kultury. Będzie to pierwszy z czterech koncert
Jazz w parku? WCK zaprasza!

Na koncert „Jazz w Parku” zaprasza Wadowickie Centrum Kultury. Będzie to pierwszy z czterech koncertów nawiązujących do festiwali i wydarzeń muzycznych organizowanych lub współorganizowanych przez WCK, a niemożliwych do obecnie do realizacji.

Na koncert „Jazz w Parku” zaprasza Wadowickie Centrum Kultury. Będzie to pierwszy z czterech koncertów nawiązujących do festiwali i wydarzeń muzycznych organizowanych lub współorganizowanych przez WCK, a niemożliwych do obecnie do realizacji.

W najbliższy piątek (3.07) o godzinie 19:00 w Parku Miejskim w Wadowicach usłyszymy standardy jazzowe w wykonaniu zespołu w składzie: Joanna Smajdor, Marcin Jajkiewicz, Leszek Szczerba, Krzysztof  Odrobina, Macieja Gruchacz, Kosma Kalamarz i Michał Dziewiński. To będzie pierwszy z czterech koncertów organizowanych w ramach projektu „Recepta na kulturę” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury z programu „Kultura w sieci”. Kolejny usłyszymy 21 sierpnia i będzie nawiązywał repertuarowo do znanego i lubianego festiwalu „Reggae Most”.

Koncert zostanie zorganizowany z zachowaniem wymaganych zasad reżimu sanitarnego (trzeba wziąć ze sobą maseczki). Z tego też powodu miejsce przed muszlą w parku będzie wygrodzone i liczba miejsc ograniczona.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zapraszamy publiczność do sali kameralnej WCK, w której także zostaną zachowane wymagania sanitarne. Wstęp na koncert jest bezpłatny – informują nas pracownicy WCK

Wszyscy ci, którzy nie będą mieli okazji w nim uczestniczyć mogą obejrzeć retransmisję w Internecie na profilu Facebookowym oraz YouTube Wadowickiego Centrum Kultury.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 gwnrz 2020-07-03 10:01
Kiedyś to się w parku jazzowało
Cytować
0 #2 TuBylec 2020-07-04 12:25
@gwnrz no teraz się jazzuje na błoniach, kiedyś strach był przejść wieczorem przez park, a teraz jest tak właśnie na błoniach, w każdych możliwych krzakach grupki młodych z wódka i piwem. Co ciekawe można tam dostrzec latające obiekty szklane, latają w rożnych kierunkach wydobywając charakterystycz ne dźwięki po spotkaniu z ziemia. Wczoraj policja przejeżdżała w okolicy kilka razy doskonale wiedząc co tam się dzieje :D, mieli by niezła dniówkę do statystyk no i grubo zasililiby budżet państwa a w co niektórych przypadkach spotkało by się to zapewne sądem.
Cytować
0 #3 aktywista popis 2020-07-18 15:50
poszedlbyk jak by zenek z kurskim grali.a tak to rzympolenie
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.