Jak co roku CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na letnie kino plenerowe przy sali widowiskowej. Tym
Kalwaria zaprasza na dwie odsłony kina plenerowego

Jak co roku CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na letnie kino plenerowe przy sali widowiskowej. Tym razem odbędą się dwa pokazy, 10 lipca i 7 sierpnia. Darmowe wejściówki do obioru w Starym Kinie.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, tak jak i w poprzednich latach, organizuje w te wakacje letnie kino plenerowe przy sali widowiskowej przy ulicy Broniewskiego 3. Tym razem odbędą się dwa pokazy

Pierwszy seans Letniego Kina Plenerowego w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w piątek 10 lipca o godzinie  21:30. Widzowie zobaczą polski komedio-dramat „Bilet na księżyc” (2013) w reżyserii Jacka Bromskiego. W rolach głównych: Anna Przybylska, Mateusz Kościukiewicz, Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat.

Rok 1969. Fascynujący się lotnictwem Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do wojska. Jednak, ku własnemu rozczarowaniu, dostaje przydział do służby w... Marynarce Wojennej. Z Antkiem (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają nad morze. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antek – niepoprawny podrywacz i król nocnych lokali – chce przygotować nieśmiałego brata do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu Adama, inicjując serię zaskakujących wydarzeń.

Co ciekawe, w produkcji znalazły się sceny nakręcone w naszej okolicy, m.in. stacja kolejowa  w Kalwarii oraz nieistniejący już most w Skawcach.

Drugi seans Letniego Kina Plenerowego w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w piątek 7 sierpnia o godzinie 21:00. Widzowie zobaczą komedio-dramat „Jutro będziemy szczęśliwi” (2016) w reżyserii Hugo Gélina. W rolach głównych: Omar Sy, Gloria Colston, Antoine Bertrand.

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

Darmowe wejściówki na seanse do obioru w Starym Kinie. Ilość miejsc ograniczona! Miejsca siedzące, izolowane (zgodnie z wytycznymi ws. COVID-19).


 

 

 

 

 

Darmowe wejściówki do obioru w Starym Kinie – zapraszamy.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Nat 2020-07-11 10:49
Kochani załatwcie popcorn!!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.