Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zorganizowało przegląd zespołów rockowych, ze względu na
Andrychowski przegląd zespołów rockowych online rozstrzygnięty

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zorganizowało przegląd zespołów rockowych, ze względu na epidemie koronawirusa, odbył się on online. Jego celem była  aktywizacja muzyczna młodzieży i dorosłych oraz  popularyzacja muzyki rockowej w środowisku lokalnym .

W czasach pandemii koronawirusa nie można organizować tego typu przeglądów stacjonarnie, stąd  Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie poradziło sobie z tym ograniczeniem inaczej. Jury, powołane przez organizatora, zakwalifikowało do przeglądu pięć zgłoszonych zespołów muzycznych: Awakeness, Hamartia, Punktera, SoulTaker oraz WisdomTrip.

10 czerwca jury w składzie: Jerzy Górka (przewodniczący), Michał Guzdek oraz Jarosław Szklarczyk dokonało przesłuchania nadesłanych przez uczestników przeglądu utworów muzycznych, a następnie dokonało wyboru trzech równorzędnych laureatów Przeglądu: Awakeness, SoulTaker, WisdomTrip.

Mamy nadzieję, że już niedługo zaprosimy państwa na koncert zwycięskich zespołów do MDK w Andrychowie – informuje CKiW w Andrychowie.

Jury szczególnie podkreśliło różnorodność gatunkową oraz wysoki poziom artystyczny wszystkich uczestników przeglądu.

Celami przeglądy była aktywizacja muzyczna młodzieży i dorosłych, popularyzacja muzyki rockowej w środowisku lokalnym oraz stworzenie możliwości prezentacji autorskiej twórczości muzycznej lokalnych zespołów rockowych

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.