VIAGGI.PL wraz z MANIFOLD Business Cab & Transport zapraszają na cykl wycieczek „Zwiedzaj Małopol
Zwiedzaj Małopolskę za złotówkę! Wśród miast Wadowice i Kalwaria

VIAGGI.PL wraz z MANIFOLD Business Cab & Transport zapraszają na cykl wycieczek „Zwiedzaj Małopolskęza złotówkę” realizowany pod patronatem Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Wśród miast znalazły się Wadowice oraz Kalwaria Zebrzydowska.

Turystyka jest jedną z branż najbardziej dotkniętych skutkami koronawirusa. Odwoływane są podróże, rezerwacje w hotelach oraz wizyty w wielu atrakcjach turystycznych. Zła kondycja turystyki odbija się również na innych branżach, takich jak handel, transport, magazynowanie, rolnictwo, rynek nieruchomości, czy przychody jednostek samorządu terytorialnego z podatków.

Przyszłość turystyki jest niepewna i należy już teraz podjąć szereg działań, aby odbudować popyt na usługi turystyczne i przekonać turystów do wznowienia wyjazdów zorganizowanych. Stąd Viagii.pl – członek Małopolskiej Organizacji Turystycznej wraz z firmą MANIFOLD Business Cab & Transport zainicjowali pomysł na projekt „Zwiedzaj Małopolskę za złotówkę”, aby zachęcić mieszkańców Małopolski do zwiedzania i poznawania atrakcji turystycznych naszego województwa, a tym samym pomóc szeroko pojętej branży turystycznej.

Ideą tych czerwcowych sobotnich wycieczek po województwie za symboliczną złotówkę jest promocja bezpiecznego podróżowania i otwarcie na nowo Małopolan na turystykę zorganizowaną. Jednocześnie jest to okazja do wsparcia promocyjnego lokalnej branży turystycznej, szczególnie członków Małopolskiej Organizacji Turystycznej - i zachęcenia mieszkańców Małopolski do odkrywania na nowo naszego Regionu.

Organizatorzy podczas każdej w wycieczek zapewniają transport najwyższej jakości autokarami z położeniem nacisku na bezpieczeństwo podróży również w zakresie COVID-19, usługi przewodników lokalnych w odwiedzanych miejscach, zestawy słuchawkowe do oprowadzania grupowego VOX Tour Guide System wyposażone w jednorazowe słuchawki, pilota czuwającego nad przebiegiem wycieczki oraz liczne niespodzianki od organizatorów i partnerów wycieczek,

Całkowity koszt udziału w wycieczce wynosi symboliczną złotówkę!

Daty i trasy wycieczek:

13 czerwca: Tarnów – Zalipie - ENOTarnowskie
20 czerwca: Lipnica Murowana - Zamek w Nowym Wiśniczu - Bochnia
27 czerwca: Śladami Jana Pawła II: Sanktuarium Św. Jana Pawła II - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska

Zapisy na: https://app.evenea.pl/event/malopolskaza1zl/

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+7 #1 Obserwator 2020-06-11 04:02
Tak? a słyszałem źe 27 czerwca w Wadowicach ma odbyć się pierwsza komunia święta i sanktuarium mają zwiedzać wycieczki ?coś tu brak organizacji i logiki bezpieczeństwa.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.