W całej Polsce trwa szał na #Hot16Challenge2, w którym znane osoby, artyści i celebryci namawiają do
Lokalni artyści też wzięli udział w #Hot16Challenge2. Zobaczcie jak wyszło!

W całej Polsce trwa szał na #Hot16Challenge2, w którym znane osoby, artyści i celebryci namawiają do zbiórki, która ma pomóc lekarzom w walce z koronawirusem. Do wyzwania dołączyli także artyści z naszego regionu. Zobaczcie jak wyszło!

Trwa zbiórka na siepomaga.pl (https://www.siepomaga.pl/hot16challenge), która ma pomóc lekarzom w walce z epidemią koronawirusa. Na koncie jest już ponad 2,4 miliona złotych! Coraz więcej osób podejmuje rękawice i wyzwanie, jakim jest wyśpiewanie czy wyrecytowanie swoich 16 wersów namawiających do zbiórki. Wśród nich są raperzy, artyści, literaci, celebryci, piosenkarze a nawet prezydent Andrzej Duda, chociaż niektórzy twierdzą, że na ten wykon trzeba raczej spuścić "ostry cień mgły", zaś głowa państwa tak trzyma się w nim bitu jak konstytucji... Gdy wydawało się, też że nic nas już nie zaskoczy w wyzwaniach, wtedy wpadła cała na złoto... Beata Kozidrak.. Ale nic to, co prawda co się zobaczyło i usłyszało, to się już nie odzobaczy i odsłyszy, ale cel jest przecież zacny.

Skąd w ogóle wziął się #Hot16Challenge2? Pomysł powstał w 2014 roku, w nawiązaniu do modnego wówczas Ice Bucket Challenge. Raperzy i hip-hopowcy jednak, zamiast wylewania na siebie wiadra zimnej wody, rzucali wyzwanie twórcze: kolejni mieli opublikować w sieci zwrotkę składającą się właśnie z 16 wersów. Teraz wraz z epidemią koronawirusa na całym świecie, #Hot16Challenge powrócił i stał się okazją do finansowego wsparcia służb walczących z COVID-19.

W sieci jest już mnóstwo filmów, są wykonania wybitne, takie jak Wojciecha Manna, Michała Rusinka, budzące podziw jak Fokusa, Nosowskiej, Łony, Taco Hemingwaya czy Cezika. Zresztą, chyba każdy znajdzie coś dla siebie bo wykonawcy na różne sposoby namawiają nas do złapania za portfel.

Mimo, że nie brakuje głosów, że żadnego koronawirusa nie ma, płaskoziemcy, antyszczepionkowcy i ludzie chodzący w zrobionych ze złotka z czekolady czapeczkach i plujących na 5G twierdzą, że to spisek rządów i Billa Gatesa, chyba wszyscy już tym całym zamieszaniem jesteśmy zmęczeni. Chcemy, żeby się to już skończyło i życie wróciło do normy.

Do zabawy dołączyli również nasi raperzy i muzycy z regionu, którzy nominowali się między sobą: Kal, Breff, Max, Jaro czy Kłaps. Wstydu chyba nie ma, zobaczcie jak wyszło i jak macie jakieś zaskórniaki, to wpłacajcie, bo o to przecież w tym wszystkim chodzi!

Kal:

Breff:

Max:

Jaro:

Kłaps:

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+13 #1 Staszek 2020-05-16 11:39
Jaro WNZP props!
Cytować
+15 #2 Robot 2020-05-16 11:51
A gdzie Sapi?
Cytować
+5 #3 Brawo 2020-05-16 12:04
Kali-wow !
Cytować
+17 #4 Marcin 2020-05-16 12:21
Pamietam Sapiego jeszcze zza czasów technikum w Gorzeniu, spotykalismy się czasem na fajce „za garażami” zawsze mówił, ze Kubi będzie gwiazda i robi takie bity, ze w stanach by mogli spokojnie je wykorzystywać. 5 lat później, Kubi jest najpopularniejs zym producentem w Polsce i setki milionów wyswietlen. Jak ktoś się zna na tej robocie w naszym grajdołku to tylko Ci dwaj, a tutaj ani słowa wzmianki o nich, przykre.

Pozdro z elektronika.
Cytować
-7 #5 Hejt 2020-05-16 21:07
Kubi jednak nie poszedl aleja gwiazd i postanowil bity ze Stanow wykorzystac jako swoje. A Sapi? Nie znam i znac nie chce. Muzyka dla gimnazjum. Hajs dzwiki i rozterki czy sie dzis najebac czy naćpać
Cytować
0 #6 Anonim 2020-05-16 22:35
Coraz więcej matołów nie nosi masek jak chodzi na zakupy, kiedy jakieś kontrolę będą i surowe kary za takie zachowanie.
Cytować
+2 #7 Do Hejt 2020-05-17 08:34
Twój ból du..jest lepszy niż mój .
Cytować
-3 #8 Hejt 2020-05-17 10:56
Bol dupy to ma Marcinek ze jego kochanego newschoolu nie chce promować nawet lokalny portalik, bo normalny czlowiek nie chce sie utożsamiać z wyjacącymi kotami na automule. Jaka gwiazda taki słuchacz
Cytować
+2 #9 Lol 2020-05-17 12:56
Jacy artyści z Wadowic ? Czyli jak zaśpiewam w cieniu mgły i zrobię swoją 16stkę przeciągnę przez reaverb to będę artystą ?:D Lepiej napisać "Ludzie którzy chcą zostać artystami nominowali sami siebie aby zaistnieć" Te klipy mają teraz szczyt swoich wyświetleń mając po 600 views :P Ale to dzięki umieszczeniu tego na Wadowice to ktoś przypadkiem wszedł hahaha
Cytować
0 #10 memek 2020-05-20 05:34
Cytuję Lol:
Jacy artyści z Wadowic ? Czyli jak zaśpiewam w cieniu mgły i zrobię swoją 16stkę przeciągnę przez reaverb to będę artystą ?:D Lepiej napisać "Ludzie którzy chcą zostać artystami nominowali sami siebie aby zaistnieć" Te klipy mają teraz szczyt swoich wyświetleń mając po 600 views :P Ale to dzięki umieszczeniu tego na Wadowice to ktoś przypadkiem wszedł hahaha

a Ty kur.w.... siedzisz w domu i tylko mordą kłapać umiesz :D, jeśli nie umiesz docenic to zamknij tą pizde i nie pisz głupich komentarzy essa
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.