- Opublikowano: 29 kwietnia 2020, 16:41
- Komentarze: 0
Wadowickie Centrum Kultury ogłosiło wyniki V Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego “Art Clip Dance”, na które czekali z niecierpliwością tancerze z całego kraju. Wpłynęło aż 106 prac!
Jak niedawno informowaliśmy, Wadowickie Centrum Kultury chcąc zaktywizować ludzi do działania i rozwijania swoich pasji, pomimo tego, że nie możemy wychodzić z domu, zorganizowało V edycję Ogólnopolskiego Konkursu o tematyce tanecznej „Art Clip Dance” , kierowaną zarówno do solistów, jak i duetów.
W środę (29.04) w Międzynarodowy Dzień Tańca, WCK ogłosiło wyniki konkursu. Wpłynęła na niego rekordowa liczba zgłoszeń! 106 clipów tanecznych z całej Polski oceniało zacne grono jury: Dawid Bawor, Jessica Świątek i Dariusz Kras. To blisko 70 zgłoszeń więcej niż w roku ubiegłym! Poziom był bardzo wysoki, a wszystkie prezentacje były oceniane punktowo.
Jury szczególne wyróżniło tancerzy, którzy w tych trudnych czasach, przygotowywali swoje nagrania taneczne w domach, na tarasach i w ogrodach, nie zaś w salach tanecznych.
Specjalnie nagrany filmik z werdyktem jurorów:
Prezentacje występów wszystkich uczestników konkursu:
Lista Laureatów:
IMIĘ I NAZWISKO |
MIEJSCOWOŚĆ |
KATEGORIA ARTYSTYCZNA |
WYNIKI |
Marlena Kwartnik |
WADOWICE |
Taniec współczesny 6-9 lat |
Grand prix
|
Amanda Kozina |
WADOWICE |
Taniec współczesny 6-9 lat |
1 miejsce |
Zosia Legień |
WADOWICE |
Taniec współczesny 6-9 lat |
2 miejsce |
Magdalena Hordejuk |
WÓLKA |
Taniec współczesny 6-9 lat |
3 miejsce |
Hanna Cieśla |
DĘBICA |
Taniec współczesny 6-9 lat |
Wyróż. |
Wiktoria Twardoch i Paulina Bujok |
RUDA ŚLĄSKA |
Taniec współczesny 6-9 lat |
1 miejsce |
Julia Nowak |
SMARDZÓW |
Taniec nowoczesny 6-9 lat |
Wyróż. |
Maja Bigos |
Kalwaria Zebrzyd. |
Taniec nowoczesny 6-9 lat |
Wyróż. |
Maja Skiba |
Koleczkowo |
Taniec współczesny 10-14 lat |
1m |
Paulina Kosińska Lampka |
Szczecin |
Taniec współczesny 10-14 lat |
2m |
Wojciech Łata |
Lublin |
Taniec współczesny 10-14 lat |
3m |
Zosia Żyłka |
KAtowice |
Taniec współczesny 10-14 lat |
3m |
Martyna Larisch |
Lublin |
Taniec współczesny 10-14 lat |
Wyróż. |
Kinga Chrabąszcz |
Jaworzno |
Taniec współczesny 10-14 lat |
Wyróż. |
Zuzanna Pióro |
JAworzno |
Taniec współczesny 10-14 lat |
Wyróż. |
Zuzanna Jarocka |
Krotoszyn |
Taniec współczesny 10-14 lat |
Wyróż. |
Zofia Żyłka Klara Richter |
Katowice |
Taniec współczesny 10-14 lat |
1m |
Julia Cabała Oliwia Majewska |
Jaworzno |
Taniec współczesny 10-14 lat |
3m |
Magdalena Mendak Natalia Krzyżanowska |
Będzin |
Taniec współczesny 10-14 lat |
3m |
Wiktoria Jordanek |
WITKOWICE |
Taniec nowoczesny 10-14 lat |
1 miejsce |
Joanna Jastrzębska |
GDAŃSK |
Taniec nowoczesny 10-14 lat |
2 miejsce |
Jakub Rzepecki |
Kozy |
Taniec nowoczesny 10-14 lat |
Wyróż. |
Oliwia i Julia Szmyła |
POGWIZDÓW |
Taniec nowoczesny 10-14 lat |
1 miejsce |
Joanna Kozubal |
Krosno |
Taniec współczesny 15-19 lat |
1m |
Hanna Szczepaniak |
Ostrów Wlk. |
Taniec współczesny 15-19 lat |
2m |
Dominika Balon |
Krosno |
Taniec współczesny 15-19 lat |
3m |
Julia Kręciach |
Tomice |
Taniec współczesny 15-19 lat |
Wyróż. |
Sara Handzlik |
Kozy |
Taniec współczesny 15-19 lat |
Wyróż. |
Zuzanna Ryduchowska |
Rumia |
Taniec współczesny 15-19 lat |
Wyróż. |
Ania Łukasiak |
Cieszyn |
Taniec współczesny 15-19 lat |
Wyróż. |
Patrycja Zachara i Zuzanna Seweryn |
KRAKÓW |
Taniec współczesny 15-19 lat |
1 miejsce |
Agnieszka Hejosz i Martyna Chmiel |
BYSTRA |
Taniec współczesny 15-19 lat |
2miejsce |
Amelia Bucka i Julia Bednarczyk |
WADOWICE |
Taniec współczesny 15-19 lat |
3 miejsce |
Nina Czaja |
CIESZYN |
Taniec nowoczesny 15-19 lat |
1 miejsce |
Dominik Tymoszuk |
Woj. Śląskie |
Taniec nowoczesny 15-19 lat |
2 miejsce |
Pola Gibiec |
CIESZYN |
Taniec nowoczesny 15-19 lat |
2 miejsce |
Stefania Pikoń |
ANDRYCHÓW |
Taniec współczesny Wiek OPEN |
1 miejsce |
Wiktoria Grych |
DĘBICA |
Taniec współczesny Wiek OPEN |
2 miejsce |
Irena Wiktor |
Zator |
Taniec nowoczesny Wiek OPEN |
Wyróż. |
Gabriela Czechura |
KRAKÓW |
Taniec nowoczesny Wiek OPEN |
Wyróż. |
(MG)