Wadowickie Centrum Kultury rozpoczęło jesienny sezon z grubej rury. Na scenie wystąpił znany i lubian
Voo Voo rozpoczęło sezon jesienny w WCK

Wadowickie Centrum Kultury rozpoczęło jesienny sezon z grubej rury. Na scenie wystąpił znany i lubiany zespół Voo Voo.

Jesienna aura to idealny czas na koncerty, spektakle, stand-upy. Wadowickie Centrum Kultury zadbało, aby nie wiało nudą i przygotowało jesień pełną znakomitych wydarzeń.

Sezon otworzył  koncert Wojciecha Waglewskiego z zespołem.  Voo Voo , jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce łączy rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata w Wadowicach wystąpił w piątek (4.10) wieczorem.

Muzycy zaprezentowali materiał z nowej płyty „Za niebawem”, na której za teksty jak zwykle odpowiada Wojciech Waglewski, a z kolei miksem i produkcją muzyczną zajął się jego syn Piotr EMADE Waglewski.

Nie zabrakło też oczywiście stałych i doskonale znanych przebojów za które kochają ich fani. Ekipa nie była pierwszy raz z naszym  mieście, ma tu grono stałych i sprawdzonych fanów, którzy doskonale bawili się pod sceną.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Zibi 2019-10-05 22:24
To był świetny koncert z niespodziankami w postaci "Mantry" i "F-1". Pięknie było. Warto jeździć z Bielska-Białej na koncerty do Wadowic.
Cytować
-2 #2 Leon 2019-10-06 08:48
Po ile były bilety za to
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.