Jesienna aura to idealny czas na koncerty, spektakle, stand-upy. Wadowickie Centrum Kultury zadbało, aby
Rozrywkowa jesień w WCK. Koncerty, spektakle, stand-upy

Jesienna aura to idealny czas na koncerty, spektakle, stand-upy. Wadowickie Centrum Kultury zadbało, aby nie wiało nudą i przygotowało jesień pełną znakomitych wydarzeń.

Sezon jesienny otworzy koncert Wojciecha Waglewskiego z zespołem.  Voo Voo w Wadowicach wystąpi  4 października.  Muzycy zaprezentują materiał z nowej płyty „Za niebawem”. Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski, natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski.

Dodatkowo, WCK zaprasza na stand-up, który w ofercie pojawia się po raz pierwszy. Trzy sztoooosy polskiego stand-up’u na wadowickiej scenie pojawią się już 11 października. Wydarzenie, na które wszyscy czekali, to niecodziennie show okraszone szczyptą czarnego humoru.

Drugim, jesiennym koncertem będzie występ grupy Mikromusic, która promuje nowe wydawnictwo  „Mikromusic z Dolnej Półki”. Szukając niecodziennych brzmień zespół sięgnął po nietypowe instrumenty. Czego nie umieli zrobić sami, kupili u lokalnych rzemieślników bądź znaleźli na targu staroci. Na koncercie można usłyszeć takie instrumenty jak gitary z pudełek po cygarach czy miski dla psów, weselny akordeon, saxhorn barytonowy, basowy flet czy turecki saz. Koncert odbędzie się 9 listopada w WCK.

Z kolei, na miłośników teatru czeka niemała gratka. Na deskach Wadowickiego Centrum Kultury pojawi się krakowski Teatr Bagatela ze spektaklem „Seks nocy letniej”. To idealna propozycja na miłe spędzenie listopadowego, chłodnego wieczoru. Spektakl odbędzie się 23 listopada.

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w sekretariacie WCK lub online na stronie: https://wck.wadowice.pl/kup-bilet.(JS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.