Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Anny Szybalskiej, która wyspecjal
Portrety, pejzaże i martwa natura. Biblioteka zaprasza na wystawę Anny Szybalskiej

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Anny Szybalskiej, która wyspecjalizowała się w dziedzinie portretu, ale jej prace to również pejzaże i martwa matura.

Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Anny Szybalskiej, który odbędzie się w piątek (13.09) o godzinie 18:00.

Anna Szybalska wykształcona została w tradycji i cieniu Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Wyspecjalizowała się w  dziedzinie portretu, ale jej prace to również pejzaże i martwa matura. Technika malarska, która głównie się posługuje to olej. Najczęściej stosuje metodę cienkiego laserunku. Poszczególne, nakładane na siebie warstwy farby przenikają się, pozwalając wydobywać głębię obrazu. Jej prace cechuje dynamika - wszechobecny taniec, współgranie barw i światłocieni. Swoje dzieła prezentuje na wystawach w Polsce i za granicą. Maluje dużo na zamówienia do zbiorów prywatnych.

Ekspozycję będzie można oglądać przez miesiąc, do 13 października.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.