Wadowickie Centrum Kultury 17 sierpnia rozpoczyna zapisy na zajęcia stałe. Od malucha do seniora - każ
WCK zapowiada nowy sezon kulturalny. Ruszają zapisy na zajęcia stałe

Wadowickie Centrum Kultury 17 sierpnia rozpoczyna zapisy na zajęcia stałe. Od malucha do seniora - każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak co roku w Wadowickie Centrum Kultury przygotowało moc interesujących propozycji dla tych, którzy chcą kreatywnie spędzić czas wolny, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się czegoś nowego i poszerzyć swoje horyzonty.  W ofercie nie brakuje zajęć artystycznych, manualnych a nawet  ruchowych.

Już trzylatki nie będą się nudzić na spotkaniach w Klubie Malucha.  Nieco starsze dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w zajęciach Akademii Tańca, Wytwórni Wokalnej, otwarte jest dla nich także Studio Farby i Płótna, Scena Teatralna czy Kuźnia Ceramiczna. WCK pamięta także o dorosłych, którzy chętnie po pracy spędzą kreatywnie czas w Klubie Fotograficznym, na zajęciach ceramicznych, malarskich czy aktywnie ćwicząc jogę lub zgłębiając tajniki Latino Solo! Szczegółowe opisy zajęć dostępne są na stronie www.wck.wadowice.pl

Spotkania z kulturą i sztuką rozpoczną się od października. Spieszcie się, bo ilość miejsc do poszczególnych grup jest ograniczona. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby dołączyć do wybranej przez siebie grupy - wystarczy wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie WCK od soboty (17.08).


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 M. 2019-08-17 11:49
Bardzo proszę o dokładanie starań o dostosowanie domu kultury dla ludzi na wózkach inwalidzkich. Podobnie ma się rzecz ze szkołą muzyczną.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.