W tym roku wojewódzkie dożynki odbędą się w Ryczowie (gmina Spytkowice). Przygotowano sporo atrakcji
Dożynki wojewódzkie tym razem w Ryczowie. Gwiazdą zespół Lombard

W tym roku wojewódzkie dożynki odbędą się w Ryczowie (gmina Spytkowice). Przygotowano sporo atrakcji, gwiazdą będzie zespół Lombard.

W niedzielę 25 sierpnia odbędą się w Ryczowie (gmina Spytkowice) wojewódzkie dożynki. Będzie to już 21. edycja tego wydarzenia. Na stadionie LKS „Orzeł” w Ryczowie zaplanowano sporo atrakcji, między innymi msze święta, korowód dożynkowy, koncert Gminnej Orkiestry Dętej.

Ogłoszone zostaną wyniki w Konkursie Wieńców Dożynkowych Województwa Małopolskiego oraz przegląd wieńców konkursowych a także prezentacje artystyczne (zespół regionalny, zespół góralski).

wystąpi też kabaret Książe Lipin i Przyjaciele, przygotowano też pokaz sztucznych ogni i zabawę z didżejem. Gwiazdą wieczoru będzie koncert zespołu Lombard.

Na mieszkańców czekać będą też stoiska wystawiennicze i promocyjne, gastronomia, park rozrywki, darmowe przejażdżki ciuchcią i  wiele innych.


 

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 tauron 2019-08-13 23:35
Niewiadomo czy będą mieli prąd.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.