Wadowickie Kino Centrum, już po raz trzeci w te wakacje zaprasza na lubiane przez wadowicką publicznoś
Po raz trzeci w te wakacje letnie kino plenerowe na Wenecji

Wadowickie Kino Centrum, już po raz trzeci w te wakacje zaprasza na lubiane przez wadowicką publiczność letnie kino plenerowe na Wenecji. Zobaczcie szczegóły!

Kino Centrum  zaprasza w czwartek (8.08) o godzinie 20:30 na kolejny seans pod gwiazdami letniego kina plenerowego na wadowicką Wenecję. Na ekranie pojawi się lekka komedia "Jestem taka piękna". Obraz pokazuje historię przeciętnej Renee, która pewnego dnia spada z roweru treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Gdy odzyskuje świadomość zaczyna się jej wydawać, że jest niespotykanie piękna.

Na widzów, jak zawsze, czekać będą leżaki, lampiony i świetna atmosfera.

W razie niesprzyjających warunków pogodowych, emisja zostanie odwołana, o czym widzowie zostaną powiadomieni  przez  stronę internetową WCK oraz Facebook Kina Centrum.

Ostatni pokaz w ramach kina plenerowego  odbędzie się 22 sierpnia, podczas festiwalu Reggae Most. W tym dniu zobaczyć można będzie kilkukrotnie nagrodzony Oscarami  film – „Green book”.

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny!

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.