Okres wakacji idealnie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, stąd też pomysł na zorganizowanie
Wadowicka Gra Miejska. Jak dobrze znasz nasze miasto?

Okres wakacji idealnie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, stąd też pomysł na zorganizowanie dla każdego chętnego gry terenowej. SherLOCK zaprasza na Wadowicką Grę Miejską. Każdy może wziąć w niej udział i sprawdzić swoją spostrzegawczość oraz znajomość Wadowic.

Zgłaszać się można pojedynczo lub w grupach maksymalnie pięcioosobowych. Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, otrzymają mapy i rozpoczną rywalizację.

Wydarzenie zaczyna się w piątek (19.07) o godzinie 17:00 i przez kolejne cztery godziny na graczy będą czekały miejsca główne - przy których należy się zameldować, aby otrzymać polecenia do wykonania a także zadania dodatkowe - które sprawdzą spostrzegawczość i kreatywność, a także pokażą fascynujące detale rozsiane po całym mieście.

Aby podkręcić radość z zabawy, cała gra jest punktowana, a dla najlepszego zespołu przewidziane są nagrody – zachęcają organizatorzy.

Zapisy przyjmowane są do środy (17.07). Chętni mogą zgłaszać się przez Facebooka lub telefonicznie pod numerem 733 640 152. Odpłatność za osobę wynosi 25 złotych.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.