Jeśli chcecie, aby wasze pociechy spędziły wakacyjny czas w twórczy i ciekawy sposób koniecznie zapi
Biblioteka zaprasza na warsztaty teatralne dla dzieci

Jeśli chcecie, aby wasze pociechy spędziły wakacyjny czas w twórczy i ciekawy sposób koniecznie zapiszcie je na „Kreatywne wtorki” – wakacyjne zajęcia w Wadowickiej Bibliotece Publicznej.

W lipcu Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na cykl warsztatów teatralnych przeznaczonych  dla dzieci w wieku 7-13 lat, które marzą o karierze aktorskiej lub pragną poznać i zgłębić tajniki sztuki teatralnej. Zajęcia prowadzi Pan Cezary Skrocki, którego świetne podejście do dzieci i  niekonwencjonalne pomysły gwarantują dobrą zabawę
oraz ciekawe doświadczenie. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję rozwinąć swoją wyobraźnię i kreatywność, poćwiczyć ekspresję ruchową, wcielić się w różne, ciekawe role,  a przede wszystkim świetnie się bawić w gronie rówieśników.

Kreatywne wtorki – warsztaty teatralne:

2 lipiec -  „Gimnastyka języka”
9 lipiec - „Jak oswoić tremę”
16 lipiec - – „Jak dobrze wejść w rolę”
23 lipiec - „Różne oblicza teatru”
30 lipiec – „Wrażliwość zmysłów”

Spotkania odbywają się we wtorki o godzinie 11:00 i są bezpłatne.  

Na warsztaty obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie (33 823 46 18) lub osobiście w Czytelni Biblioteki.

(JP)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.