Wadowickie kino Centrum, jak co roku, zaprasza na lubiane przez wadowicką publiczność letnie kino plen
WCK zaprasza nad Skawę na letnie kino plenerowe

Wadowickie kino Centrum, jak co roku, zaprasza na lubiane przez wadowicką publiczność letnie kino plenerowe.  Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Zobaczcie szczegóły.

Miłośników kina w Wadowicach czeka prawdziwa gratka, bo jak co roku wadowickie Kino Centrum w okresie wakacyjnym zaprasza na dodatkowe seanse w plenerze. Zaplanowano cztery seanse: dwa w lipcu (11 i 25 lipca) oraz dwa w sierpniu (8 i 22 sierpnia).

Już w czwartek 11 lipca o godzinie 21:30 na wadowickiej Wenecji (czy jak niektórzy, chyba trochę na wyrost mówią "Bulwarach nad Skawą") odbędzie się pierwsze w tym roku, letnie kino plenerowe. Na leżakach, pod gołym niebem na widzów czekać będzie film „Najlepszy”. To historia życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie  w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

Oczywiście projekcja jest uzależniona od pogody. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (także opadów przed planowaną projekcją) seans zostanie odwołany.

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny!

(AŻ)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.