W Sali Koncertowej wadowickiej szkoły muzycznej szykuje się ciekawe wydarzenie: to koncert śpiewaka, m
Humor i muzyka najwyższych lotów spotka się w szkole muzycznej

W Sali Koncertowej wadowickiej szkoły muzycznej szykuje się ciekawe wydarzenie: to koncert śpiewaka, melomana i komika  Czesława Jakubca z triem The ThreeX. Całość dopełni Bielska Orkiestra Kameralna.

Już w czwartek (23.05) o godzinie 18.00 w Sali Koncertowej Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia przy ulicy Legionów 11 w Wadowicach będzie można będzie wziąć udział w niezwykłym koncercie, gdzie muzyka będzie podana łatwo i przyjemnie, w dodatku okraszona dużą dozą humoru najwyższego lotu.

Spotkanie Czesława Jakubca z triem The ThreeX zaowocowało powstaniem programu, gdzie kunszt instrumentalny łączy się z wyrafinowanym humorem. Znajdziemy w nim dzieła wielkich kompozytorów jak Vivaldi, Strauss, czy Chopin, ale podane w lekkiej i fascynującej formie. Czesław inteligentnym żartem i zaskakującymi puentami wprawi publiczność w dobry humor – trio za to zadba o wirtuozerię i bezkompromisowy poziom wykonawczy, a całość dopełni Bielska Orkiestra Kameralna.

Czesław Jakubiec to znany w Polsce śpiewak, meloman i komik. Swoją sztukę opiera na latach doświadczeń kabaretowych, umiejętnościach aktorskich i perfekcyjnie opanowanym warsztacie operowym. Uwielbia śpiew, a swobodne przeskakiwanie między tenorem, barytonem i sopranem daje mu i odbiorcom znacznie więcej radości. Dlatego też nieustannie eksperymentuje i przekracza wszelkie granice!

The ThreeX to z kolei i dwoje skrzypiec i fortepian –  absolwenci renomowanego uniwersytetu muzycznego w Wiedniu i laureaci wielu międzynarodowych konkursów. W przeciągu 17 lat istnienia trio występowało w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Koncertowało w ramach licznych festiwali w wielu renomowanych salach, takich jak Izumi Hall Osaka, Shanghai Symphony Orchestra Hall, Toppan Hall Tokio, czy Gläserner Saal słynnego wiedeńskiego Musikverein.

Bilety do nabycia w sekretariacie szkoły w godzinach od 11:00  do 20:00.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 korektor 2019-05-15 16:10
Podpis pod zdjęciem sugeruje,że wystąpi niewiasta o nazwisku Czesława Jakubca.
Z treści artykułu wynika,że wystąpi mężczyzna o nazwisku Czesław Jakubiec.
Mężczyznać to czy niewiasta?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.