Maj coraz bliżej, a wraz z nim Wadowickie Spotkania Teatralne „Zgraja”, które zapowiadają prawdziw
Wkrótce 46. Zgraja. To wielkie święto teatru

Maj coraz bliżej, a wraz z nim Wadowickie Spotkania Teatralne „Zgraja”, które zapowiadają prawdziwe święto teatru. Podczas trzech dni festiwalu swoją obecnością zaszczycą nas najlepsze teatry nieinstytucjonalne w Polsce.

W dniach 24-26 maja w Wadowickim Centrum Kultury odbędą się 46. Wadowickie Spotkania Teatralne „Zgraja”. To prawdziwe święto teatru. Od kilku lat wsparcia wydarzeniu udziela Uniwersytet Jagielloński obejmując honorowym patronatem wszystkich „Zgrajowiczów”.

Zapraszamy do udziału nieinstytucjonalne grupy teatralne z całej Polski, których członkowie ukończyli 16 lat. Od kilku lat istotą festiwalu jest przede wszystkim spotkanie pasjonatów teatru oraz integracja środowiska, stąd głównie skupiamy się na atmosferze całego wydarzenia. Z tego też powodu w szczególności zależy nam na obecności grup teatralnych przez trzy dni trwania festiwalu w pełni w nim uczestnicząc – zachęca WCK.

WST to nie tylko kompozycja spektakli, warsztatów, ale również nagromadzenie burzliwych dyskusji i emocji. Czas wzruszeń, pozytywnych wibracji, ciekawych doświadczeń oraz nawiązywania nowych znajomości. Festiwal istnieje od lat ale co roku jest inny bo zmieniają się uczestnicy, którzy wpływają na jego atmosferę.

Wadowickie Centrum Kultury czeka na zgłoszenia do 20 kwietnia.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.