Najbliższy weekend w Wadowickim Centrum Kultury zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i różnorodnie. Na
Jazz, kabaret i filmy. Atrakcyjny weekend w WCK!

Najbliższy weekend w Wadowickim Centrum Kultury zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i różnorodnie. Na publiczność czeka spora dawka humoru, muzyczna uczta oraz kino nie tylko dla koneserów.

W piątek (22.03) marca o godzinie 19:00 WCK na kabaret Jurki, który rozbawi widzów najnowszym programem zawierającym dużą dawkę improwizacji.

Dzień później, w sobotę (23.03) o godzinie 19:00 dla wszystkich miłośników muzyki dom kultury przygotował prawdziwą ucztę w postaci koncertu Piotra Wyleżoła, któremu towarzyszyć będzie międzynarodowy skład muzyków z legendarnym Dayna Stephensem (USA) na czele. Lider zespołu  Piotr Wyleżoł od lat uznawany jest za jednego z czołowych polskich pianistów jazzowych. Swoim ostatnim, entuzjastycznie przyjętym albumem "Human Things" w ramach słynnej serii wydawniczej Polish Jazz, Piotr Wyleżoł wpisuje się w panteon najwybitniejszych polskich jazzmanów w historii. Albumy dla tej serii wydali m.in.: Michał Urbaniak, Tomasz Stańko, Adam Makowicz, Zbigniew Namysłowski, Andrzej Kurylewicz, Wojciech Karolak czy Jan „Ptaszyn” Wróblewski. Koncert odbędzie się w ramach znanego i lubianego cyklu „Przy lampce”, a obsługę cateringową zapewni kawiarnia „Galicjanka”.

Niedziela (24.03) upłynie pod znakiem X muzy i seansem kasowego filmu Patryka Vegi  „Kobiety Mafii 2”.

Wszystkie mamy chcące nadrobić filmowe zaległości WCK zaprasza w poniedziałek (25.03) na godzinę 12:00 na pokaz filmu  „Zabawa zabawa”. Seans prezentowany w ramach cyklu „KinoMam” odbędzie się przy lekko przyciemnionym świetle oraz przy przyciszonym dźwięku. Do dyspozycji mam będzie bawialnia, przewijak, kuchnia oraz „parking na wózki” w holu kina.
 

(AG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Omg 2019-03-20 12:34
Cytat:
kasowego filmu Patryka Vegi „Kobiety Mafii 2”.
Śmieszy fakt że ani Glass w kinie nie leciał
Ani Atilla
A taki szajs nazywają kasowym i go puszczają żenua
W tym roku repertuar kina leży i kwiczy jak całe miasto!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.