Do odebrania są darmowe wejściówki na spotkanie w Kalwarii Zebrzydowskiej z ojcem Leonem Knabitem, naj
Do odebrania darmowe wejściówki na spotkanie z popularnym zakonnikiem

Do odebrania są darmowe wejściówki na spotkanie w Kalwarii Zebrzydowskiej z ojcem Leonem Knabitem, najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalnym Benedyktynem z Opactwa w Tyńcu. Będzie można na nim zdobyć najnowszą jego książkę z autografem.

Trwa okres Wielkiego Postu, dlatego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej ma propozycję wyjątkowego spotkania z ojcem Leonem Knabitem OSB, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym bBenedyktynem z Opactwa w Tyńcu. Odbędzie się ono w środę (27.03) o godzinie 17:00 w sali widowiskowej przy ulicy Broniewskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W czasie spotkania zostanie zaprezentowana najnowsza książka autorstwa ojca Leona "...Aż po krańce ZIemi", która została napisana właśnie pod kątem tegorocznego Wielkiego Postu. W czasie spotkania będzie można zakupić najnowszą książkę zakonnika wraz z jego autografem.

Darmowe wejściówki (jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie sztuki" można odebrać do piątku (15.03) w Starym Kinie w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Leon Knabit jest  polskim benedyktynem, w latach 2001–2002 był przeorem opactwa w Tyńcu i publicystą. Jest znany ze swojej otwartości, dobrego kontaktu z młodzieżą i poczucia humoru. Był bliskim znajomym papieża Jana Pawła II. Jest autorem kilku publikacji; pracuje w mediach. Prowadził programy w Telewizji Polskiej „Ojciec Leon zaprasza”, „Salomon” oraz „Credo”. Był też jednym z redaktorów półrocznika „Cenobium”. Prowadził także program „Ojciec Leon zawodowiec” w kanale Religia.tv. Od 2017 roku jest współprowadzącym program „Sekrety mnichów” w TVP1.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 wadowice 2019-03-15 14:09
całym sercem pozdrawiamy OJCA LEONA
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.