Już po raz piąty w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Wadowity w Wadowicach odbył się konkurs
Muniek Staszczyk z T.Love w jury Talent Gimpel 2019!

Już po raz piąty w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Wadowity w Wadowicach odbył się konkurs Talent Gimpel. W tegorocznej edycji w jury pojawiła się prawdziwa legenda polskiej muzyki: Muniek Staszczyk z zespołu T.Love!

W piątek (22.02) w I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Wadowity w Wadowicach odbyła się już piąta edycja Talent Gimpel dla uczniów szkoły. To konkurs  organizowany przez samorząd uczniowski, w którym wychowankowie „Gimpla” mogą zaprezentować swoje różnorodne talenty: wokalne, muzyczne, fotograficzne, taneczne czy plastyczne. W tym roku zgłosiła się rekordowa ilość bardzo uzdolnionych młodych ludzi, bo aż 21 osób. Poziom ich popisów był po raz kolejny bardzo wysoki i profesjonalny.

Występy komentowało i oceniało jury, do którego co roku organizatorzy starają się zaprosić znane osoby, zarówno związane ze szkołą jak i nie będące jej absolwentami. W tym roku, obok dyrektor szkoły mgr inż. Janiny Turek, zasiedli w nim absolwent szkoły i znany z różnych artystycznych przedsięwzięć Mikołaj Janik oraz prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej – wokalista zespołu T.Love Muniek Staszczyk!

Po wspaniałych występach uczestników, jury udało się na naradę, aby ustalić werdykt. Nie był on łatwy, bo poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Ostatecznie zwycięzcami tej edycji zostali uczniowskie klasy pierwszej: Mikołaj Kosowski i Adrian Zaręba. Zachwycili oni jury i publiczność własną improwizacją muzyczną wykonaną na dwa fortepiany.

Po wręczeniu nagród przyszedł czas na występ zaproszonej gwiazdy. Muniek Staszczyk przy akompaniamencie czterech lokalnych muzyków, w tym ucznia szkoły Roberta Weisbergera, zaprezentował pięć kultowych utworów z repertuaru T.Love  „Warszawa”, „IV LO”, „Nie, nie, nie...”, „Autobusy i tramwaje” a także „Wychowanie”.

Po występie nie zabrakło oczywiście wywiadów, wspólnych zdjęć i autografów.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+13 #1 Fan 2019-02-23 18:01
Brawo chłopcy trzymałem za was kciuki!! Pozdrawiam serdecznie z rodzinką :-)
Cytować
-33 #2 Radny Absolwent 2019-02-24 01:55
Nie popieram tej inicjatywy. Nie czuję związku Munka z Częstochowy z L.O. Wadowice. Moze L.O Wadowice to nie miejsce dla ludzi typu pampa rapma? No chyba że mówimy o weekendowej rozrywce. L.O. to konkret, ekskluzywne miejsce dla ludzi na najwyższym poziomie. A może coś się zmieniło?
Cytować
+10 #3 janek 2019-02-24 14:39
Cytuję Radny Absolwent:
Nie popieram tej inicjatywy


to nie popieraj, siedź na tyłku przed komputerem a dzieciakom daj się bawić,
L.O ekskluzywne miejsce? szkoda że tylko absolwenci tak mówią, szkoła jak tysiące innych...
Cytować
+3 #4 Rami M 2019-02-25 09:13
Cytuję Radny Absolwent:
Nie popieram tej inicjatywy. Nie czuję związku Munka z Częstochowy z L.O. Wadowice. Moze L.O Wadowice to nie miejsce dla ludzi typu pampa rapma? No chyba że mówimy o weekendowej rozrywce. L.O. to konkret, ekskluzywne miejsce dla ludzi na najwyższym poziomie. A może coś się zmieniło?Przecież to tylko zabawa. To nie żaden Muniek, tylko przebrany nauczyciel języka polskiego Henryk Odrozek. Nie poznaliście? :) oby więcej takich nauczycieli z dystansem do siebie i talentem aktorskim
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.