Kino Centrum w Wadowicach zaprasza po raz kolejny na KinoMam, czyli nowy projekt dedykowany mamom z mały
KinoMam po raz trzeci. Kino zaprasza mamy z małymi dziećmi

Kino Centrum w Wadowicach zaprasza po raz kolejny na KinoMam, czyli nowy projekt dedykowany mamom z małymi dziećmi – od niemowlaka do 3 lat.

Od listopada ubiegłego roku wadowickie Kino Centrum zaprasza wszystkie mamy ze swoimi pociechami na wybrany seans z bieżącego repertuaru, aby w przyjaznej atmosferze mogły nadrobić filmowe zaległości. Pokazy obywają się  raz w miesiącu, przy lekko przyciszonym dźwięku, delikatnie przyciemnionej sali oraz w wyższej temperaturze, aby seans był przyjemnie spędzonym czasem dla mam, ale również dla dzieci.

Kino Centrum zapewni niezbędne akcesoria dla mam i ich milusińskich: przewijak, pieluszki, podgrzewacz oraz „parking” dla wózków. Podczas seansu dzieci pozostaną pod opieką rodzica. Obowiązywać będą bilety wyłącznie ulgowe, a dzieci do lat 3 GRATIS.

Najbliższy, trzeci już seans z tego cyklu, już w poniedziałek (25.02) o godzinie 12:00. Widzowie zobaczą film "Planeta singli 3". Kino zaprasza mamy, ale i tatusiów, którzy opiekują się swoimi maluchami.


(AŻ)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.