Wadowickie Centrum Kultury jak co roku dziękuje wszystkim sponsorom i partnerom przyznając „Dobrodzie
Tegoroczną galę Dobrodziejów Kultury uświetni Daria Zawiałow

Wadowickie Centrum Kultury jak co roku dziękuje wszystkim sponsorom i partnerom przyznając „Dobrodziej Kultury” oraz „Przyjaciel Kultury”. W tym roku galę uświetni Daria Zawiałow.

Tradycyjnie co roku, specjalnym koncertem, Wadowickie Centrum Kultury dziękuje wszystkim sponsorom i partnerom za pomoc, przyznając tytuły „Dobrodziej Kultury” oraz „Przyjaciel Kultury”. W tym roku muzycznym upominkiem dla darczyńców WCK będzie koncert Darii Zawiałow, który odbędzie się w piątek 8 lutego o godzinie 19:00 w sali teatralnej WCK.

Daria Zawiałow to polska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna, dlatego koncerty Darii są bardzo żywiołowe, pełne rockowej energii i świeżego brzmienia. Artystka zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę. Daria Zawiałow otrzymała dwie nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach "Fonograficzny debiut roku" oraz "Album roku alternatywa". W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „A Kysz!”, który okazał się dużym sukcesem. Po debiucie gościła na największych polskich festiwalach (Opener, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, Kraków Live Festival). Daria Zawiałow wraz z producentem Michałem Kuszem stworzyła również autorską wersję utworu Wojciecha Młynarskiego „Jeszcze w zielone gramy”, który w styczniu 2018 roku wspiął się na 1. miejsce „Listy przebojów Programu Trzeciego”. Aktualnie w rozgłośniach radiowych można usłyszeć najnowszy singiel Darii „Nie dobiję się do Ciebie” zwiastujący album, którego premiera planowana jest na wiosnę 2019 roku.

Fani Darii Zawiałow mogą jeszcze kupić bilety w cenie 50 złotych - przedsprzedaż, 60 złotych - w dniu koncertu w sekretariacie WCK, kasie Kina "Centrum" oraz poprzez stronę internetową WCK.

(AG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 entalopia 02 2019-02-02 20:03
:) :)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.