Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach zaprasza na koncert kameralny w wykonaniu artyst
Artyści NOSPR w Katowicach wystąpią w wadowickiej szkole muzycznej!

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach zaprasza na koncert kameralny w wykonaniu artystów Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. W programie sporo klasyki!

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach zaprasza na koncert kameralny w wykonaniu artystów Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Odbędzie się on w piątek (1.02) o godzinie 18:00  w Sali Koncertowej PSM (ulica Legionów 11).

Wystąpią Teresa Baczewska (fortepian), Andrzej Konieczny (skrzypce), Łukasz Tudzierz (wiolonczela), Teresa Konieczna  (sopran) oraz Aleksandra Konieczna (słowo o muzyce).

Jak informuje nas dyrektor szkoły Jan Kamiński, w programie koncertu Felix Mendelssohn-Bartholdy - Trio fortepianowe d-moll op. 49, Wolfgang A. Mozart - arie Królowej Nocy z opery "Czarodziejski flet", aria Konstancji z opery "Uprowadzenie z Seraju", Giuseppe Verdi - aria Gildy z opery "Rigoletto"  oraz Johann Strauss (syn) - aria Adeli z operetki "Zemsta nietoperza" .

Wstęp wolny!

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.