Znany i lubiany Kameralny Wieczorek Filmowy już w najbliższy piątek (25.01) ponownie w Wadowickim Cent
Dwie komedie w Kameralnym Wieczorku Filmowym

Znany i lubiany Kameralny Wieczorek Filmowy już w najbliższy piątek (25.01) ponownie w Wadowickim Centrum Kultury. Wolontariat WCK i Kino Centrum tym razem stawiają na uznane przez krytykę europejskie komedie i – tradycyjnie – przepyszne przekąski w domowej atmosferze!

Po sukcesie poprzednich edycji wydarzenia i niesłabnącym zadowoleniu widzów pomysłodawcy projektu – Wolontariusze WCK – przygotowali kolejną edycję filmowego spotkania w sali kameralnej.

Styczeń, środek zimy, jest piątkowy wieczór. Śnieg delikatnie prószy z nieba, każdy płatek odbija się na tle żółto-pomarańczowego światła miejskich latarni. Dociera do Ciebie woń mroźnego powietrza. Czujesz klimat pięknej polskiej zimy. Idziesz przez ulice naszego miasta i marzysz o ciepłym kocyku, kubku kakao, czymś słodkim do przekąszenia i dobrym filmie… To wszystko stanie się możliwe, jeśli tylko wpadniesz na Kameralny Wieczorek Filmowy! – mówią Wolontariusze WCK

w sali kameralnej WCK wyświetlone zostaną dwie produkcje: “Dzikie historie”, czyli nominowana do Oscara czarna komedia produkcji argentyńsko-hiszpańskiej, a także komedia produkcji niemieckiej, czyli “Szkolna imprezka”.

Oba seanse oczywiście w sali kameralnej, na sofach i leżakach, w towarzystwie kawy, herbaty, słonych przekąsek oraz pysznych, domowych ciast upieczonych przez wolontariuszy. Tradycją wydarzenia staję się już także to, że na wspólnym stole znajdują się także wypieki… dostarczone przez widzów!

To zwyczaj, z którego bardzo się cieszymy, bo sami – jako wolontariusze – uwielbiamy się dzielić! Wydarzenie faktycznie powstaje wspólnymi siłami, dlatego ponownie zachęcamy do zrobienia i przynoszenia swoich własnych wypieków - każde dostanie własną tabliczkę z opisem i oznaczeniem, kto je stworzył, a skosztować będzie mógł ktokolwiek tylko zdąży  Startujemy o 17:30, jednak warto przyjść wcześniej, żeby zająć wygodne miejsce lub zrobić sobie zdjęcie w fotobudce – dodają wolontariusze.

Bilety w cenie 15 złotych (za dwa filmy!) do nabycia w sekretariacie WCK oraz kasie Kina Centrum.

(JS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.