Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do swojej sali widowiskowej na kon
CKSiT w Kalwarii zaprasza na koncert kolęd i pastorałek

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do swojej sali widowiskowej na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Emaus.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Emaus, który odbędzie się w niedzielę 20 stycznia o godzinie 16:00 w sali widowiskowej CKSiT w Kalwarii (ulica Broniewskiego 3).

Zespół tworzy grupa młodych ludzi w składzie: Iwona Kołodziejczyk (śpiew), Ewelina Kołodziejczyk (śpiew), Patrycja Targosz (śpiew), Julia Korzeniowska (śpiew), Maria Nems (śpiew), Kamil Sadek (śpiew), Joanna Radecka (pianino), Basia Kołodziejczyk (skrzypce), Kamil Grzywa (gitara). Powstał w 2000 roku przy parafii p.w Św. Marii Magdaleny w Wysokiej. Muzyka jest ich pasją. Grupa zajmuje się głównie oprawą mszy świętych, ślubów, jubileuszy (głównie województwo małopolskie).

Wstęp wolny!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.