Wadowiczanka Karina Opyrchał  nie spoczywa na laurach i wciąż pracuję nad swoją pierwszą debiutanc
Jest druga wersja "Na dnie serca" Kariny Opyrchał

Wadowiczanka Karina Opyrchał  nie spoczywa na laurach i wciąż pracuję nad swoją pierwszą debiutancką płytą. Jej najnowszy singiel “Na dnie serca” pojawił się w propozycji jako “Porankowy utwór miesiąca” w Telewizji TVP3 Opole. Teraz czas na drugą wersję.

W czwartek (6.12) w Mikołajki na kanale YouTube Kariny Opyrchał odbyła się oficjalna premiera “Na dnie serca Remix”. To druga odsłona utworu młodej wokalistki tym razem w tanecznym klimacie.

Pochodząca z Wadowic Karina Opyrchał nie jest debiutantką na muzycznym rynku. Ma na swoim koncie trzy single. Zadebiutowała utworem „Powiedziałeś mi” (Delphy Records). Kolejną premierą była „Symfonia Odwagi” wyprodukowana przez Konrada Leszczyńskiego, który współpracował z takimi artystami jak Honorata Skarbek czy Saszan. Wiosną tego roku ukazał się singiel „To Twój dzień”, który oddawał hołd młodym i zdolnym mieszkańcom Wadowic.  Jesienią pojawił się czwarty singiel Wokalistki “Na dnie serca” do którego muzykę i słowa napisał Michał Kacprzak, a teledysk powstał w reżyserii samej Wokalistki.

Jak wam się podoba nowa wersja?(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 kredka 2018-12-07 14:55
nie nie nie. rzadko bywa by remix był lepszy od oryginału.
problem jednak tkwi w tym, że i oryginał i to powyższe jest po prostu kiepskie... już kiedyś pisałem o tym wokalu który mnie po prostu irytuje. ta zmiana tonacji w ref. brzmi okropnie... a sam glos jest jak każdy inny, niczym nie wyróżniający się pośród innych. przykro mi
Cytować
0 #2 Adrian 2018-12-07 18:44
Cos innego zupelnie fajnie brzmi takie na imprezy
Cytować
0 #3 no i git 2018-12-07 20:00
spoko na wesele
Cytować
-2 #4 Radek 2018-12-07 21:27
jestem ciekaw czym ona jeszcze zaskoczy bo robi progres... Dobra nuta na Sylwka
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.