Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza na uroczyste zakończenie obchod
Uroczysty koncert na zakończenie obchodów 40. lecia papieskiego pontyfikatu

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza na uroczyste zakończenie obchodów 40. rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na następce św. Piotra. Będzie to koncert "Szukam was" w wadowickiej bazylice.

W sobotę (24.11) o godzinie 16:30  Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza na uroczyste zakończenie obchodów 40. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na następcę św. Piotra.

Będzie to wyjątkowy koncert "Szukam was" na podstawie testamentu św. Jana Pawła II. Muzykę do tekstów znakomitego poety Michała Zabłockiego skomponował Bartosz Tomaszek.

W koncercie wystąpią znakomici soliści: Magda Steczkowska i Marcin Jajkiewicz, a towarzyszyć im będzie zespół w składzie: Adam Niedzielin, Leszek Szczerba, Marek Olma i Tomasz Kupiec.

Wstęp wolny!

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.