Kino "Centrum" w Wadowicach zaprasza na KinoMam czyli nowy projekt dedykowany mamom z małymi dziećmi
Wadowickie kino robi ukłon dla mam z małymi dziećmi

Kino "Centrum" w Wadowicach zaprasza na KinoMam czyli nowy projekt dedykowany mamom z małymi dziećmi – od niemowlaka do 3 lat!

Od listopada wadowickie Kino „Centrum” zaprasza wszystkie mamy ze swoimi pociechami na wybrany seans z bieżącego repertuaru, aby w przyjaznej atmosferze mogły nadrobić filmowe zaległości. Pokazy obywać się będą raz w miesiącu, przy lekko przyciszonym dźwięku, delikatnie przyciemnionej sali oraz w wyższej temperaturze, aby seans był przyjemnie spędzonym czasem dla mam, ale również dla dzieci.

Kino zapewni niezbędne akcesoria dla mam i ich milusińskich: przewijak, pieluszki, podgrzewacz oraz „parking” dla wózków. Podczas seansu dzieci pozostaną pod opieką rodzica. Obowiązywać będą bilety wyłącznie ulgowe, a dzieci do lat 3 gratis!

Najbliższy seans filmu „Miłość jest wszystkim” już 26 listopada o 12:30. Serdecznie zapraszamy mamy, ale i tatusiów, którzy opiekują się swoimi małymi skarbami – informuje nas Agnieszka Gadocha z Wadowickiego Centrum Kultury.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Dominika 2018-11-17 14:33
Szkoda ze nie w weekend.
Cytować
0 #2 xD 2018-11-17 19:54
Kino przyszłości :lol:
Cytować
0 #3 xD 2018-11-17 19:55
:lol: :lol: :lol:
wc
k
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.