24-letnia wadowiczanka Karina Oprychał, zajęła  pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 19-24 ze swoim
Karina Opyrchał z nagrodą w czeskim konkursie

24-letnia wadowiczanka Karina Oprychał, zajęła  pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 19-24 ze swoim utworem "Na dnie serca" na Międzynarodowym Konkursie Młodych Talentów " Europe Stars 2018" w Pradze.

Karina Oprychał zajęła pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 19-24 na Miedzynarodowym Konkursie Młodych Talentów " Europe Stars 2018" w Pradze. Wadowiczanka wykonała swój najnowszy autorski utwór "Na dnie serca", który już pojawił się w stacjach radiowych oraz Telewizjach TVP Polonia i TVP Opole i Telewizji Superstacja.

W festiwalu brało udział wielu zdolnych wokalistów i tancerzy z takich państw jak Armenia, Bułgaria, Rumunia, Łotwa, Czechy i Polska. W skład jury zasiadł m.in Saribek Sargsyan.

Przypomnijmy, że pochodząca z Wadowic 24-letnia Karina Opyrchał ma swoim koncie trzy single. Zadebiutowała utworem „Powiedziałeś mi”  Kolejną premierą była „Symfonia Odwagi” wyprodukowana przez Konrada Leszczyńskiego, który współpracował z takimi artystami, jak Honorata Skarbek czy Saszan. Wiosną tego roku ukazał się singiel „To Twój dzień” oddający hołd młodym i zdolnym mieszkańcom Wadowic.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Zenon 2018-11-02 21:35
O boże......
Cytować
+4 #2 Ada 2018-11-02 23:08
Karinka Gratulacje
Cytować
+3 #3 WadoVice 2018-11-04 10:51
Nie zapomninajmy o Kubim Producencie. Portale dalej cisza a gość na koncie zlote i platynowe płyty za produkcje, kontrakt z Sony Music Poland, jego singiel dobija 10mln na YT a portale lokalne CISZA. WSTYD
Cytować
+2 #4 oblatywacz 2018-11-08 10:00
Proszę,po stracie burmistrza, płaczki biadolą że w Wadowicach same beztaleńcia zostały,gdy tym czasem ,proszę co chwile jakaś gwiazda rozbłyska na nieboskłonie wadowickim i tak trzymać.Szczere gratulacje dla młodej Wadowiczanki!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.