Kilka tysięcy osób bawiło się na wadowickim rynku na doskonałych występach Krzysztofa Zalewskiego i
Zalewski i Brodka przyciągnęli na rynek kilka tysięcy osób

Kilka tysięcy osób bawiło się na wadowickim rynku na doskonałych występach Krzysztofa Zalewskiego i Moniki Brodka, jednych z najciekawszych obecnie młodych artystów na polskiej scenie muzycznej.

W niedzielę (15.08) Urząd Miejski w Wadowicach zorganizował na Placu Jana Pawła II prawdziwą muzyczną petardę. Zaproszono tutaj Monikę Brodkę oraz Krzysztofa Zalewskiego, jednych z najciekawszych obecnie młodych artystów na polskiej scenie muzycznej.  Brodka wystąpiła tutaj w ramach trasy MTV Unplugged zaś Zalewski promował swój autorski projekt "Złoto" zawierający między innymi przebój "Miłość miłość" i "Polsko".

Obaj artyści przyciągnęli na płytę wadowickiego rynku kilka tysięcy osób. Bawiono się, śpiewano i tańczono do ich przebojów. Co ciekawe, pojawiło się sporo osób spoza Wadowic. Niektórzy przyjechali tutaj z Krakowa, Katowic czy Częstochowy. Koncerty rozdzieliła ponad 30 minutowa przerwa. W obu przypadkach nie zabrakło oczywiście bisów a wrażenia muzyczne dopełniały świetnie zgrane światła i efekty dymne. Dla publiczności, która nie była zbyt blisko sceny, ustawiono telebim.

Wydarzenie zabezpieczali strażacy ochotnicy z OSP Wadowice, OSP Klecza i OSP Wysoka. Niezła atrakcją dla najmłodszych była możliwość zrobienia sobie zdjęcia w hełmie i strażackim wozie.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 dert 2018-08-16 00:15
No to super
Cytować
+16 #2 Nina 2018-08-16 00:33
Cudowny koncert!!!
Cytować
+4 #3 pieszo i na rowerze 2018-08-16 00:44
Przerwa pomiędzy koncertami źle zrobiła Brodce do wypełnienia kremówek. Poszło sobie co najmniej kilkaset osób.
Cytować
+16 #4 Mela 2018-08-16 00:47
Super artyści! Super koncert! Brawo Wadowice za stawianie na dobrą muzykę!
Cytować
-1 #5 Wek 2018-08-16 01:47
Burmistrz liże ..... przed wyborami
Cytować
+22 #6 DSS 2018-08-16 06:38
Cytuję Wek:
Burmistrz liże ..... przed wyborami

Lizała to poprzednia burmistrz ,która robiła koncerty co 4 lata i to przed wyborami,a za obecnego co roku ktoś przyjeżdża ... Także nie pitol ...
Cytować
+13 #7 Ewa 2018-08-16 08:44
Na wado24 o koncercie nie napisali - żal!
Cytować
+17 #8 Fan 2018-08-16 08:58
No w końcu jakiś fajny koncert, oby więcej takich w zacofanych pod tym względem Wadowicach. Może kamienice nie popękają:-)
Cytować
+17 #9 YOLO 2018-08-16 09:09
i koniec o orkiestrami dętymi na rynku. Brawo Klinu! prawdziwa uczta dla ucha.
Cytować
+16 #10 o w24 2018-08-16 09:38
brawo Klinowski. superrr koncert!
Cytować
-6 #11 Stano 2018-08-16 10:12
Zalewski TAK, Brodka NIE
Cytować
+13 #12 Muzyk 2018-08-16 10:18
Brawo Krzysztof Zalewski zajebiście śpiewa wspaniały piosenkarz.
Cytować
-1 #13 dron 2018-08-16 10:23
A ten na drugim zdjęciu to kto? a to kandydat , prawdziwa uczta kanapkowa.?
Cytować
-25 #14 oblatywacz 2018-08-16 10:36
Szału nie było,chociaż perkusista odstraszył chwilowo gołębie miejskie.Ciekaw e ile kosztuje to otwarcie kampanii "kanapki".Teraz do wyborów będziemy koncertować na bieżąco.Współcz uje lokatorom przyległych do rynku kamienic.Takie imprezy organizuje się na stadionach a nie ciasnym rynku,ale wszystko przed nami.
Cytować
0 #15 Koniec świata 2018-08-16 10:51
Wreszcie na rynku jakaś muzyka dla ludzi którzy nie tylko się modlą. W tłumie słyszałem ciekawą rozmowę która brzmiała mniej więcej tak: "... szkoda
,że tutaj nie wolno sobie przypalić i wypić. To święte miasto. Dobrze ,że mieszkam w Krakowie...". Ciekawe czy Wadowice kiedyś nie będą się kojarzyć ze skansenem katolicyzmu.
Cytować
+3 #16 Artur 2018-08-16 12:23
40 minut przerwy między oboma koncertami - bez wcześniejszej informacji - to zupełna porażka organizacyjna. Koncerty w porządku.
Cytować
-2 #17 Holender 2018-08-16 20:23
Cytuję dron:
A ten na drugim zdjęciu to kto? a to kandydat , prawdziwa uczta kanapkowa.?

Nie wiesz kto matole to przyszły burmistrz Wadowic.
Cytować
0 #18 wisełka 2018-08-17 07:15
Do koniec świata: ale umiesz zmyślać -bardzo nieudolnie
Cytować
0 #19 oblatywacz 2018-08-17 09:42
Holender,czy wszystkie trole "kanapki" to same chamy.?
Cytować