Breff Live Band, Pokahontaz, Bakshish, Grubson, Dubrising, Gooral, East West Rockers i Łąki Łan: to ar
Łąki Łan, Gooral, Pokahontaz i Grubson gwiazdami tegorocznej edycji Reggae Mostu

Breff Live Band, Pokahontaz, Bakshish, Grubson, Dubrising, Gooral, East West Rockers i Łąki Łan: to artyści, którzy wystąpią na tegorocznej, piętnastej już edycji znanego i lubianego festiwalu Reggae Most.

Znamy już artystów, którzy wystąpią na tegorocznej, piętnastej już edycji znanego i lubianego wadowickiego festiwalu Reggae Most. Odbędzie się on w piątek i sobotę 24 i 25 sierpnia. W czwartek 23 sierpnia odbędą się z kolei działania około festiwalowe, przygotowane przez wolontariat Wadowickiego Centrum Kultury. Jednym z nich ma być kino plenerowe i film "Jesteś Bogiem". Wstęp wolny!

Pierwszy dzień festiwalu, w piątek 24 sierpnia, od godziny 14:00 rozpocznie się otwarcie bram, warsztaty, spotkania a także będzie można zjeść w Food Truckach. Od godziny 19:00 na scenie wystąpią Breff Live Band, Pokahontaz, Bakshish oraz Grubson. Bilety w cenie 5 złotych.

W drugi dzień festiwalu, w sobotę 25 sierpnia, również od godziny 14:00 rozpocznie się otwarcie bram, warsztaty, spotkania a także będzie można zjeść w Food Truckach. Od godziny 18:30 na scenie zagrają Dubrising, Gooral, East West Rockers oraz na deser Łąki Łan. Bilety w cenie 5 złotych.

Przypomnijmy, że wadowicki festiwal Reggae Most, mimo skromnego budżetu, od lat cieszy się sporą popularnością i renomą. Dorobił się znaczącej i wiernej publiczności i ma już swoją markę na muzycznej mapie Polski. W ciągu 13 lat na jego scenie mogliśmy zobaczyć praktycznie wszystkie czołowe zespoły z Polski. Grali u nas między innymi: Sidney Polak, Tumbao, Druga Strona Lustra, Habakuk, Jamal, Bakshish, Maleo Reggae Rockers, Izrael, Daab, Vavamuffin, Raggafaya, Roots Rockets, Konopians, Lion Vibrations, Bakshish, Duberman, ŜANĜO, Cała Góra Barwinków, Mesajah & Riddim Bandits, Bethel, Junior Stress, Beniamin, Jafia, Tabu, Bednarek, Big Up, Bob One & Bas Tajpan O.S.T.R., Naaman oraz Pablopavo i Ludziki. Gościły też zespoły z Austrii, Czech, Węgier, Senegalu.

Tak wyglądał Reggae Most w ubiegłym roku:

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.