Na wadowickim rynku wystąpią w ramach swoich tras koncertowych Monika brodka oraz Krzysztof Zalewski, j
Monika Brodka i Krzysztof Zalewski wystąpią na wadowickim rynku

Na wadowickim rynku wystąpią w ramach swoich tras koncertowych Monika brodka oraz Krzysztof Zalewski, jedni z najciekawszych obecnie młodych artystów na polskiej scenie muzycznej.

15 sierpnia na Placu Jana Pawła II w Wadowicach szykuje się ciekawe wydarzenie muzyczne. Od godziny 20:00 wystąpią tutaj Monika Brodka oraz Krzysztof Zalewski, jedni z najciekawszych obecnie młodych artystów na polskiej scenie muzycznej.  Brodka wystąpi tutaj w ramach trasy MTV Unplugged zaś Zalewski będzie promował swój autorski projekt "Złoto" zawierający między innymi przebój "Miłość miłość" i "Polsko".

Monika Brodka pochodzi z okolic Żywca. Wychowała się w góralskiej rodzinie o tradycjach muzycznych. W wieku sześciu lat podjęła naukę gry na skrzypcach. Jest laureatką trzeciej edycji programu telewizyjnego Idol. Jej debiut fonograficzny "Album" ukazał się w 2004 i uzyskał status złotej płyty. Kolejne albumy "Moje piosenki",  "Granda", "Lax"  również cieszyły się sporą popularnością. Jej najnowszy krążek ukazał się na rynku międzynarodowym, gdzie Monika stawia pierwsze mocne kroki.

Krzysztof Zalewski jest muzykiem, kompozytorem i autorem tekstów, uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Laureat drugiej edycji programu Idol. Po wydaniu debiutanckiej płyty "Pistolet" zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Występował przez ten okres na scenie w zespołach: Nosowska, HEY, Muchy czy BRODKA. W 2013 roku powrócił z autorską płytą "ZELIG" zaś w 2016 zaprezentował płytę "Złoto".  W 2014 i 2015 stanowił jeden z filarów tras Męskie Granie. Na początku tego roku wydał płytę z coverami Czesława Niemena.

Wstęp na wadowicki koncert jest bezpłatny!

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-22 #1 dert 2018-07-17 14:19
Ten co to organizuje niech się zbada u dobrego lekarza a potem kupi sobie kalendarz ! ! !
Cytować
+12 #2 Maciek 2018-08-07 09:34
To święto Wojska Polskiego. I bardzo dobrze, że jest taki koncert. Nie wszyscy na szczęście walączołem w podłogę w kościele.
Więcej takich imprez!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.