Food Trucki, sporo atrakcji dla dzieci a także występy artystów Gutka, Max Corner Crew, Ostatni w Raju
Gwiazdą Dni Andrychowa był zespół Weekend

Food Trucki, sporo atrakcji dla dzieci a także występy artystów Gutka, Max Corner Crew, Ostatni w Raju, Miejskiej Orkiestry Dętej Andropol, Chóru Misericordias Domini i Weekendu: tak wyglądały tegoroczne Dni Andrychowa.

W weekend w mieście nad Wieprzówką odbywały się Dni Andrychowa. Główną gwiazdą był zespół Weekend, znany głównie z megahitu "Ona tańczy dla mnie".

Oprócz tego na scenie podczas dwudniowej imprezy zaprezentowały się lokalne andrychowskie zespoły (Max Corner Crew, Ostatni w Raju) a także Joszko Broda z zespołem, Gutek czy Chór Misericordias Domini z Zagórnika i Miejska orkiestra Dęta Andropol.

Nie zabrakło również po raz pierwszy w Andrychowie zlotu Food Trucków, w których mieszkańcy mogli skosztować potraw kuchni polskiej, hiszpańskiej, włoskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej.

(AS)
(zdjęcia: Nowiny Andrychowskie)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 Adamzchujaminiegadam 2018-07-09 15:56
Łikend-dno i 3 metry mułu a ludzie to łykają
Cytować
+1 #2 Aca 2018-07-09 18:17
Joszko Broda i Gutek była największymi gwiazdami, a ni ci pseudoartyści.
Cytować
0 #3 Aca 2018-07-09 18:17
byli a nie była
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.